ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Дата: 28.04.2021 10:49

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства   до проблеми безпеки людини на робочому місці, відзначають Всесвітній День охорони праці.

В Україні відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня  відзначається День охорони праці.  За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз дня  2021 року –  «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».   З метою  привернення уваги  на відповідальне ставлення до збереження як власного життя та здоров’я, так і людей, які знаходяться поруч, профілактики травматизму в побуті та на виробництві, бібліотека здійснює інформаційну роботу серед читачів. Основою законодавства з охорони праці є Конституція України, що гарантує право на безпечні і здорові умови праці. Фонди бібліотеки містять посібники, тлумачні словники, періодичні видання, які висвітлюють правила охорони праці в різних галузях та  покликані сприяти культурі праці, зниженню рівня виробничого травматизму, професійної захворюваності і  безпеки життєдіяльності.