Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ХУДОЖНИК-ПОРТРЕТИСТ ІЗ ЗІНОВЕ

19 квітня виповнюється 80 років пам’яті призабутого художника-портретиста, уродженця с. Зінове Путивльського повіту Курської губернії, нині Сумської області – Петру Федоровичу Булгакову (06.02.1884 – 19.04.1941).

13:39:41 19.04.2021

ВАКЦИНАЦІЯ - ЗАХИСТ ВІД КОВІД-19

Вакцинація  – це єдиний  ефективний спосіб захистити себе від COVID-19.  Так називається інформаційна підбірка літератури, яка організована в бібліотеці.

11:46:04 16.04.2021

САНІТАРНИЙ ЧЕТВЕР

Добре попрацювали  в сьогоднішній  санітарний четвер  працівники публічної бібліотеки по благоустрою  прилеглої території.

08:51:45 15.04.2021

КНИЖКОВА ВИСТАВКА ДО ДНЯ ДОВКІЛЛЯ

Людина і природа… Філософи, поети, художники  всіх часів і народів віддали данину цій вічній і актуальній темі. Україна, як і кожен її регіон, має своє, характерне лише для неї обличчя, яке визначається природою, рельєфом, грунтами, рослинністю, ріками та озерами.     Традиційними в нашій  бібліотеці стали заходи до Міжнародного дня Матері-Землі та Дня довкілля. В цьому році до цих дат оформлена виставка-здивування «Дивні миті природи».  Література,   представлена на ній,  допоможе читачам в розкритті багатогранних цінностей природи та екологічного світогляду, бо культуру будь-якого народу не можна зрозуміти, не звертаючись до історії розвитку його взаємин з природою

08:50:15 14.04.2021

ГЕРОЇ КОСМОСУ

12 квітня – Всесвітній день авіації і космонавтики (Міжнародний день польоту людини в космос), в  Україні – «День працівників ракетно-космічної галузі України». У цей день,  12 квітня 1961, року Юрій Гагарін вперше в світі здійснив   орбітальний обліт планети Земля. Він стартував з космодрому “Байконур” на кораблі “Восток-1” і пробув у космосі  108 хвилин. Яскраві успіхи космонавтики - закономірний результат самовідданої праці багатьох тисяч людей, десятків трудових колективів, які роблять все від них залежне в ім’я прогресу космічної галузі.

15:25:09 12.04.2021

ГЕНОЦИД ПРОТИ ЛЮДСТВА

11 квітня в усьому світі відзначають пам’ятну дату — Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. Вона встановлена  згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН в пам’ять про інтернаціональне повстання в’язнів найбільшого концентраційного табору – Бухенвальд. Саме цього дня 76 років тому останній в’язень вийшов з його воріт.

14:47:31 09.04.2021