ПРОМОЦІЯ НОВИНОК ЛІТЕРАТУРИ

Дата: 21.04.2021 16:33

Пропонуємо: лауреат Всеукраїнського рейтингу «Книжка Року» 2020 від Українського інституту книги

#ЧитаємоНовинкиУІК

Світ кишить інформаційними вірусами. Щодня вони змінюють наше мислення і поведінку, підштовхують до рішень, вигідних їхнім творцям, а не нам. Українцям потрібен імунітет від інформаційних вірусів. Він у нас був, але за 30 років майже зруйнувався. Причиною цьому стали зміна поколінь, політика, олігархізація, цифрофа ера, харчові звички та багато іншого. Щороку ми опиняємося дедалі ближче до межі, яка відокремлює Націю розумних від Нації безвольних овочів. Проте наш антивірусний захист ще можна відновити.

Один з інструментів - ця книжка. Прочитавши її, ви дізнаєтеся, що таке інформаційні вируси і навчитеся їх розпізнавати. Ви зрозумієте, як захистити себе, дітей і близьких від Індрустрії вірусмейкерів. Ви познайомитеся з роботою Індустрії, яка створює інформаційні віруси. І без зайвої конспірології дізнаєтеся, як вона вже змінила кожного з нас.