Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ОНЛАЙН-СЕМІНАР

На виконання плану роботи управління культури Сумської облдержадміністрації на 2021 рік, з метою підвищення професійної компетенції бібліотечних працівників області, сьогодні 26 травня, на базі КЗ «Сумська обласна універсальна наукова бібліотека» проходив онлайн-семінар «Бібліотека як складова туристичного простору».

09:12:25 27.05.2021

ДЕНЬ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І КУЛЬТУРИ

Сьогодні, 24 травня, українці разом з усіма іншими слов’янськими народами відзначають День слов’янської писемності й культури  та вшановують пам’ять  святих рівноапостольних Кирила і Мефодія. Адже саме вони створили слов’янську писемність, здійснили переклад богослужбових книг з грецької мови на слов’янську, поширювали християнське вчення.

17:04:45 24.05.2021

СТОРІНКАМИ КРИМСЬКОЇ ІСТОРІЇ

18 травня виповнюється  77 років з початку депортації радянським режимом кримських татар з їхньої історичної батьківщини – Криму. В цей день в Україні і світі відзначають День пам’яті жертв  геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за права кримськотатарського народу. У 1944 р. рішенням сталінського режиму   кримськотатарський народ був насильно депортований зі своєї Батьківщини.     Усього за офіційними даними, було депортовано майже 200 тисяч кримських татар. За даними самоперепису кримських татар, йшлося про депортацію понад 400 тисяч людей. В ході виселення і в перші роки після нього загинуло приблизно 46% кримських татар...

13:41:44 18.05.2021

ВІДБУВСЯ МАТЧ

16 травня 2021 року на міському стадіоні «Електрон» відбувся матч розіграшу Кубку Конотопського району з футболу.

11:36:38 17.05.2021

ЖЕРЕБКУВАННЯ

Відбулося жеребкування відкритого чемпіонату «Путивльської ліги вуличного футболу «Ліга-Сейм». В цьому році у чемпіонаті прийматимуть участь 5 колективів: «Рехта», «Ярославна - 2», «Ярославна - 3», «Прораб» (всі м.Путивль), «Чайка» (с.Юр’єве). Перший тур змагань відбудеться 19.05.2021 на міському стадіоні о 18-00. Зустрічаються команди «Ярославна-2» - «Прораб» та «Ярославна-3» - «Рехта».

10:13:26 13.05.2021