Фонд соціального страхування інформує

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ, ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ, ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ ПУТИВЛЬЩИНИ

З 01.03.2022 надання матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг на Сумщині будуть здійснювати 5 відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області замість 10 нині діючих.  Таке рішення прийняло правління Фонду з метою приведення структури управління у відповідність до територіальної реформи.

11:52:14 10.02.2022

ЗА ДОПОМОГАМИ ВІД ФОНДУ НА СУМЩИНІ ЗВЕРНУЛОСЬ БІЛЬШЕ 74 ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ – ЇМ НАРАХОВАНО ВИПЛАТИ НА ПОНАД 350 МЛН ГРН

Усі українські працівники мають право на компенсацію втраченого заробітку за час тимчасової втрати працездатності, догляду за хворими родичами, самоізоляції від COVID-19, на період відпустки по вагітності та пологах тощо. Цей страховий захист забезпечує Фонд соціального страхування України.

14:56:49 03.12.2021

ЗБІЛЬШИВСЯ РОЗМІР ЩОМІСЯЧНИХ КОМПЕНСАЦІЙ ЗА ЗДІЙСНЕННЯ ДОГЛЯДУ ЗА ПОТЕРПІЛИМИ

З 1 грудня цього року було збільшено мінімальний розмір витрат на здійснення медичного і стороннього догляду за потерпілими на виробництві, які у повному обсязі компенсує Фонд соціального страхування України.

14:41:39 02.12.2021

У НОМЕРІ Е-ЛІКАРНЯНОГО ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ ЗНАКІВ - ЦЕ НЕ ВПЛИВАЄ НА ФОРМУВАННЯ ЗАЯВИ-РОЗРАХУНКУ

З початку впровадження в Україні електронних лікарняних їх вигляд набув суттєвих змін – збільшився доступний для перегляду обсяг інформації, з’явились додаткові позначки і змінились різновиди статусів. А розмір унікального номеру е-лікарняного, який раніше складався з 12 знаків, не лише збільшився до 19, починаючи з жовтня, але й продовжує рости.

10:42:18 29.11.2021

ГАЛУЗЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я НА СУМЩИНІ СТАЛА НАЙБІЛЬШ НЕБЕЗПЕЧНОЮ ЧЕРЕЗ ПАНДЕМІЮ COVID-19

Понад 65 відсотків осіб, які постраждали внаслідок нещасного випадку під час виконання посадових обов’язків за підсумками ІІІ кварталів 2021 року, є працівниками галузі охорони здоров’я Сумщини. Більшість з них постраждали через гостре професійне захворювання на COVID-19.

16:40:50 25.11.2021

ФАХІВЦІ ФОНДУ ВІДПОВІДАЮТЬ НА ПИТАННЯ БУХГАЛТЕРІВ І РОБОТОДАВЦІВ ЩОДО РОБОТИ З Е-ЛІКАРНЯНИМИ

Як подати заяву-розрахунок, якщо в ПІБ працівника в е-лікарняному є помилка, за якими даними визначати страховий стаж, як оплачувати лікарняні по догляду за дитиною тривалістю понад 14 днів і чи можна продовжити е-лікарняний паперовим?

13:32:24 24.11.2021

ЛІКАРНЯНІ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ОПЛАТІ ПІД ЧАС ВІДСТОРОНЕННЯ ВІД РОБОТИ ЧЕРЕЗ ВІДМОВУ ВІД ВАКЦИНАЦІЇ

Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.

14:13:06 10.11.2021

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО Е-ЛІКАРНЯНИХ

Уже з першого жовтня електронні лікарняні повністю замінять своїх паперових попередників. Упродовж наступних двох тижнів інформаційні системи, протоколи обміну даними і правила створення медичних висновків доопрацюють – аби врахувати помилки і нюанси, до яких виникали питання у лікарів, працівників і роботодавців під час тестового періоду.

13:42:24 17.09.2021

ЯК ДІЯТИ ПРАЦІВНИКУ, ЯКЩО ЙОМУ ВІДКРИЛИ Е-ЛІКАРНЯНИЙ?

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Уже з вересня всі заклади охорони здоров'я мають повністю перейти на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

15:06:37 26.08.2021

САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ ПОТЕРПІЛИХ ВНАСЛІДОК НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ

Потерпілі на виробництві мають право на санаторно-курортне лікування (за санаторно-курортною путівкою) згідно з потребою, визначеною висновком медико-соціальної експертної комісії та індивідуальною програмою реабілітації особи з інвалідністю (у разі її складення) за прямими наслідками виробничої травми чи професійного захворювання.

12:32:38 15.07.2021