Фонд соціального страхування інформує

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО Е-ЛІКАРНЯНИХ

Уже з першого жовтня електронні лікарняні повністю замінять своїх паперових попередників. Упродовж наступних двох тижнів інформаційні системи, протоколи обміну даними і правила створення медичних висновків доопрацюють – аби врахувати помилки і нюанси, до яких виникали питання у лікарів, працівників і роботодавців під час тестового періоду.

13:42:24 17.09.2021

ЯК ДІЯТИ ПРАЦІВНИКУ, ЯКЩО ЙОМУ ВІДКРИЛИ Е-ЛІКАРНЯНИЙ?

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Уже з вересня всі заклади охорони здоров'я мають повністю перейти на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

15:06:37 26.08.2021

САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ ПОТЕРПІЛИХ ВНАСЛІДОК НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ

Потерпілі на виробництві мають право на санаторно-курортне лікування (за санаторно-курортною путівкою) згідно з потребою, визначеною висновком медико-соціальної експертної комісії та індивідуальною програмою реабілітації особи з інвалідністю (у разі її складення) за прямими наслідками виробничої травми чи професійного захворювання.

12:32:38 15.07.2021

ФОНД КОМПЕНСУЄ ВТРАЧЕНИЙ ЗАРОБІТОК ПРИ САМОІЗОЛЯЦІЇ

Застраховані особи, тобто працюючі, мають право на допомогу по тимчасовій непрацездатності внаслідок перебування у закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), а також локалізацію та ліквідацію її спалахів та епідемій, за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, починаючи з шостого дня непрацездатності у разі надання листка непрацездатності, виданого в установленому порядку із зазначенням причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19–11».

16:08:06 02.06.2021

КІЛЬКІСТЬ ОПЛАЧУВАНИХ ФОНДОМ ЛІКАРНЯНИХ ЗРОСЛА НА 29,6% ЗА ПІДСУМКАМИ СІЧНЯ-КВІТНЯ

Фонд соціального страхування України продовжує фіксувати значне зростання кількості листків непрацездатності, що надаються на оплату до ФССУ. За перші чотири місяці 2021 року кількість прийнятих на оплату лікарняних листків зросла на 29,6 %, потреба у видатках за ними – на 60,3 %. Так, у січні-квітні Фонд прийняв на фінансування 1 мільйон 642 тисячі 355 листків непрацездатності на загальну суму понад 5,7 мільярда гривень.

16:02:55 31.05.2021

БЕЗПЕКА ПРАЦІ – ПРІОРИТЕТНЕ ЗАВДАННЯ ФОНДУ

Щорічно 28 квітня в Україні відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 відзначається День охорони праці. Нинішнього року це свято проходитиме під гаслом: “Передбачити, готуватися, та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР.”

15:57:49 21.04.2021

28 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗПЕКИ ТА ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ. ДЕВІЗ 2021 РОКУ – «ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР»

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Наша держава підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006 визначила 28 квітня як День охорони праці в Україні.

15:14:35 05.04.2021

ЯК ЕКСПЛУАТУВАТИ ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ У ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Дорожньо-транспортні пригоди на дорогах загального користування передусім є наслідком порушення правил безпеки дорожнього руху, порушення вимог безпеки під час користування транспортними засобами, невиконання вимог інструкцій з охорони праці та промислової безпеки відповідно до вимог нормативних документів з охорони праці.

11:12:00 09.02.2021