ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В ЦЕНТРІ

Сьогодні, у третій четвер травня, святкуємо День вишиванки. З давніх-давен вишита сорочка виконувала роль потужного оберега і тепер знову перетворюється на те, чим була завжди для українців ? одягом, який зберігає пам’ять роду і генетичний код нації.  Нині вишиванка все більше входить у буденне життя українців, на державні свята, її все частіше одягають наречені у день весілля, а сьогодні, 19 травня, більшість українців вбралися у національний одяг на роботу. Колектив та відвідувачі Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради долучилися до святкування. Змістовним та різнокольоровим видався цей святковий день!

22:15:09 19.05.2022

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Живи, Україно, живи для краси,

16:07:39 17.02.2022

ЯК ПРАЦЮВАТИ В АВТОМАТИЗОВАНІЙ СИСТЕМІ

24 січня 2022 року фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради провели інструктивну онлайн-нараду для педагогів, які працюють в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради та Новослобідської сільської ради, щодо вимог з 1 січня 2022 року після набуття чинності Постанови КМУ від 15 вересня 2021 року №957 «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти».  Директор Тамара КИЗЕНКО розповіла про основні нормативно-правові аспекти інклюзивного навчання, підсумувала результати участі фахівців у командах супроводу.

08:31:42 25.01.2022

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ

20 січня 2022 року фахівцями Комунальної установи  «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради було оперативно організовано нараду для заступників директорів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням.

10:08:35 24.01.2022

ВИМОГИ ДО РОБОТИ В АС ІРЦ

18 січня 2022 року  директор Комунальної установи  «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара КИЗЕНКО  узяла участь у онлайн-нараді  директорів закладів загальної середньої освіти  Новослобідської сільської ради, яка ознайомила зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2021 року №957 «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти», основними вимогами щодо складання індивідуальної програми розвитку на дитину особливими освітніми потребам, яка перебуває на інклюзивному навчанні та потребує підтримки.

14:32:36 18.01.2022

ПРО СПІВПРАЦЮ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА КОМУНАЛЬНОЮ УСТАНОВОЮ «ПУТИВЛЬСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ

14 січня 2022 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області Тамара КИЗЕНКО  узяла участь у нараді керівників закладів ЗСО, ЗДО, ЗПО.

14:35:31 14.01.2022

ЧЕРГОВИЙ ЕТАП КОНКУРСУ

Згідно з рішенням конкурсної комісії 13 січня відбулося ознайомлення колективу Путивльського ліцею № 1 ім.Р.Руднєва із кандидатом на посаду керівника.

17:03:04 13.01.2022

УЧАСТЬ У ЗАСІДАННЯХ ШКІЛЬНИХ КОМАНД СУПРОВОДУ

04, 05, 06, 10 січня 2022 року фахівці КУ «Путивльський ІРЦ» взяли участь у 34 засіданнях шкільних команд психолого-педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради щодо визначення рівнів підтримки в освітньому процесі.

09:31:44 11.01.2022

СИСТЕМНИЙ СУПРОВІД ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ

30 листопада  2021 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області Тамара КИЗЕНКО за запрошенням узяла участь у засіданні педагогічної ради Зінівського НВК Путивльської міської ради, на якому розглядалися питання організації інклюзивного навчання.

14:45:49 30.11.2021