КОРИСНИЙ ПОДАРУНОК

У жовтні 2022 року фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради долучилися до участі у онлайн- конференції «У моєї дитини аутизм.

10:24:20 23.12.2022

СВЯТО ДЛЯ ДІТОК

День Святого Миколая — особливе свято, на яке з нетерпінням чекають діти. Святий Миколай безмірно любив людей і цінував кожного. Саме з нього в Україні традиційно розпочинається цикл зимових свят.

15:21:16 19.12.2022

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно та набуло статусу всесвітнього. Це не лише свято, а важливий внесок у збереження нашої національної спадщини. Не лишилися осторонь і дітки, які відвідують корекційно-розвиткові заняття в Комунальній установі «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради. На заняттях вони малювали, розфарбовували, складали розрізні картинки, повторювали та вивчали кольори та їх відтінки, розповідали вірші про українську хустку, наші обереги.

15:52:14 07.12.2022

НЕ СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ

Щороку 03 грудня  разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою, здобувати освіту. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

10:39:29 07.12.2022

ПІДВИЩУЄМО ФАХОВУ МАЙСТЕРНІСТЬ

З метою підвищення фахової майстерності наприкінці листопада фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради  успішно пройшли онлайн-курс на платформі EdEra "Вступ до раннього втручання", склали іспити та отримали сертифікати, а також знання з технології надання послуг щодо раннього втручання.

09:37:36 07.12.2022

УЧАСТЬ У КОМАНДАХ ПСИХОЛОГО –ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ

Протягом вересня 2022 року фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради взяли участь у засіданнях (онлайн, офлайн) шкільних команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в інклюзивних класах та перебувають на педагогічному патронажі.

16:36:01 05.10.2022

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

29 вересня 2022 року у Путивльському Центрі позашкільної роботи відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Вітання освітяни Путивльщини отримали від першого заступника голови Путивльської міської ради Володимира Воронова, начальника відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради Людмили Скоробогатої та голови Путивльської територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України   Тамари Кизенко.

16:34:19 29.09.2022

НАРАДА ДЛЯ АСИСТЕНТІВ ВЧИТЕЛІВ НОВОСЛОБІДСЬКОЇ ГРОМАДИ

15.09.2022 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара Кизенко провела офлайн-нараду для асистентів учителів інклюзивних класів закладів освіти Новослобідської сільської ради з теми: «Основні напрямки роботи асистента вчителя в умовах воєнного стану».

16:41:20 15.09.2022

ВПРОВАДЖУЄМО ІНКЛЮЗІЮ В ДОШКІЛЛІ

13 вересня 2022 року на базі КУ «Путивльський ІРЦ» Путивльської міської ради відбулося засідання круглого столу з педагогами Путивльського ЗДО № 1 на тему: «Впроваджуємо інклюзію в дошкіллі».

15:26:09 13.09.2022

ЗАСІДАННЯ АСИСТЕНТІВ ВЧИТЕЛІВ

09.09.2022 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара Кизенко провела офлайн-нараду для асистентів учителів інклюзивних класів Путивльського ліцею № 1 імені Радіка Руднєва з теми: «Роль асистента вчителя в команді психолого-педагогічного супроводу осіб з ООП».

16:24:00 09.09.2022