ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ

31 травня 2023 року  у Стрільниківській гімназії  Путивльської міської ради  Сумської області відбулося чергове засідання двох команд супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Засідання проходило у форматі Zoom-конференції.

16:09:10 31.05.2023

У КНЯЗІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ

26 травня 2023 року у Князівській гімназії Новослобідської сільської ради Сумської підвели підсумки виконання індивідуальних програм розвитку семи учнів, які перебували на інклюзивному навчанні. У засіданнях семи команд психолого педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами узяла участь директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області Тамара КИЗЕНКО.

15:16:01 26.05.2023

ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ

Протягом тижня з 15.05.2023 по 19.05.2023 фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області брали участь у засіданнях команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в інклюзивних класах Путивльського ліцею № 1 імені Р. Руднєва. За тиждень фахівцями було відвідано 16 засідань, на яких були присутні члени команди психолого-педагогічного супроводу та батьки дітей.

14:48:15 23.05.2023

СВЯТКОВИЙ ТИЖДЕНЬ

Колектив та відвідувачі Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області  протягом тижня з 15 по 19 травня 2023 року провели різноманітні тематичні заходи, присвячені Дню матері, Дню сім’ї та Дню вишиванки. Ці свята мають глибокий зміст та показують, що українці мають власну самоідентифікацію та національний код. Пам'ятаймо, що ми – українці, бережімо свої традиції, мову, примножуймо спадок нашого народу, сім’ї!

14:46:13 22.05.2023

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ

18.05.2023 року фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області відвідали Зінівську гімназію з метою участі у командах психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в інклюзивних класах закладу.

11:35:58 19.05.2023

РОБОЧА ЗУСТРІЧ

03 травня 2023 року  на базі  Путивльського ліцею № 2 ім. Г.Я. Базими  відбулася зустріч фахівців Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області з педагогами,  які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами. У заході узяли участь 23 педагоги, а саме: заступники директора, відповідальні за інклюзивне навчання, асистенти вчителів, учителі інклюзивних класів.

14:52:56 04.05.2023

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ

27 квітня 2023 року фахівцями Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області проведено онлайн захід з актуальних питань освіти дітей з особливими освітніми потребами для педагогів сільських закладів освіти Путивльської міської та Новослобідської сільської рад, який об’єднав 29 учасників.

15:46:32 27.04.2023

ГОТУЄМОСЯ ДО ПІДСУМКОВОГО ЗАСІДАННЯ КОМАНД СУПРОВОДУ

26 квітня 2023 року за ініціативою Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області на базі Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва відбувся семінар-практикум «Готуємося до підсумкового засідання команд супроводу».

16:18:02 26.04.2023

ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ВІДПОВІДАЛЬНИМ ЗА ІНКЛЮЗИВНЕ НАВЧАННЯ

24 квітня 2023 року директором Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамарою Кизенко проведено нараду із директорами, заступниками директорів закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради та відповідальними за навчання дітей з особливими освітніми потребами з актуальних питань інклюзивного навчання, обговорили графіки участі фахівців Центру у засіданнях команд психолого-педагогічного супроводу з метою моніторингу виконання індивідуальних програм розвитку дітей, що перебувають на інклюзивному навчанні.

13:38:59 25.04.2023

ОФЛАЙН ТА ОНЛАЙН НАРАДА ІЗ ЗАСТУПНИКАМИ ДИРЕКТОРІВ

18 квітня 2023 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара Кизенко  провела офлайн та онлайн нараду із заступниками директорів закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради.

13:36:27 20.04.2023