АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТИ

Дата: 19.02.2024 16:37

16 лютого 2024 року відділом освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради під головуванням начальника відділу освіти Людмили Скоробогатої була проведена нарада керівників установ та закладів освіти Путивльської міської ради щодо розгляду актуальних питань діяльності освітньої галузі.

У нараді взяла участь директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області Тамара Кизенко, яка акцентувала увагу присутніх на основних шляхах співпраці з питань освіти дітей з особливими освітніми потребами. Наголосила на важливості раннього виявлення порушень та своєчасної корекційно-розвиткової допомоги. Зупинилась на основних завданнях шкільних команд психолого-педагогічного супроводу, обов’язковості участі фахівців ІРЦ у засіданнях. Звернулася з проханням сприяти своєчасному спрямуванню батьків з дітьми для проходження комплексної оцінки розвитку дітей з метою підготовки закладів освіти до створення умов для організації інклюзивного навчання та формування мережі інклюзивних класів, груп. Також ще раз проінформувала керівників про те, що учні з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту у формі педагогічного патронажу, можуть отримувати корекційно-розвиткові послуги в Комунальній установі «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області.