ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ

23 березня 2023 року фахівцями Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області в рамках угоди про співпрацю було організовано та проведено онлайн семінар для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Новослобідської сільської ради. Під час засідання фахівці Центру надали роз’яснення щодо роботи психологічної служби з дітьми з особливими освітніми потребами у закладах освіти.

09:16:44 24.03.2023

ФЛЕШМОБ «КОЛЬОРОВА ШКАРПЕТКА»

21 березня у всьому світі проводять символічний флешмоб "Кольорова шкарпетка". Міжнародний день людей з синдромом Дауна припадає саме на 21 березня не випадково, адже такий синдром пов'язаний з третьою хромосомою у 21-й парі. У цей день люди у всьому світі на підтримку "сонячних дітей" одягають кольорові шкарпетки, бажано, щоб вони були ще й різними.

15:09:46 21.03.2023

ОБМІН ДОСВІДОМ. КВАЛІФІКОВАНИЙ СУПРОВІД ДІТЕЙ

У рамках угоди про співпрацю 16 березня 2023 року до Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області завітали педагогічні працівники та вихованці Комунального закладу «Шалигинська спеціальна школа» на чолі з директором Тамарою Слукіною.

14:45:03 20.03.2023

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦЕМ-ЛОГОПЕДОМ

17 березня фахівець-консультант Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області Ольга СМІЛИК успішно завершила проходження курсів підвищення кваліфікації, які тривали з 6 лютого по 17 березня 2023 року. Про що отримала свідоцтво серія ПК №02139771 24759-23. Обсяг прослуханих курсів склав 156 годин, 5,2 кредита ЕСТS. Проблема, за якою навчалася: «Сучасні технології подолання мовленнєвих порушень в умовах ІРЦ».

14:43:03 20.03.2023

ФАХІВЦІ ОТРИМАЛИ СВІДОЦТВА ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

З 16 січня по 03 березня 2023 року три фахівці (конультанти)  Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області Юлія ІВАНОВА, Олексій УДОД, Олена МОВЛЯНОВА успішно пройшли навчання на курсах підвищення кваліфікації у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти в обсязі по 156 годин кожен, захистили випускні роботи та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

13:15:13 17.03.2023

ЗАСІДАННЯ ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ

15 березня 2023 року на базі Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради відбулося засідання за круглим столом практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти  Путивльської міської ради та фахівців базі Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради на тему : «Особливості роботи практичного психолога та соціального педагога з дітьми з особливими освітніми потребами».

13:17:39 16.03.2023

ЯК ПОБУДУВАТИ РОБОТУ ІРЦ НА УМОВАХ СПІВФІНАНСУВАННЯ

15 березня 2023 року фахівці КУ «Путивльський ІРЦ» узяли участь у Всеукраїнській онлайн-нараді з питань функціонування, фінансування, організації роботи інклюзивно-ресурсних центрів. Акцентовано увагу на умовах співфінансування установ тими громадами,  які не створили ІРЦ для забезпечення права осіб до 18 років на здобуття освіти відповідно до потенційних можливостей дитини.

12:55:25 15.03.2023

ВЕБІНАР НА АКТУАЛЬНУ ТЕМУ

22 лютого 2023 року фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області в рамках самоосвіти, підвищення фахового рівня узяли участь у вебінарі «Модифікація в ІПР – принципи та алгоритми роботи. Оцінювання при  модифікаціях». Більш детально були надані приклади можливих варіантів з модифікації, види модифікацій: ущільнення, виключення та спрощення. Під час семінару в чаті мали можливість поставити запитання і отримати письмові відповіді. Семінар видався  дуже змістовний і цікавий.

13:25:35 23.02.2023

УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СЕМІНАРІ-ПРАКТИКУМІ

22 лютого 2023 року в онлайн - форматі відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Психолого-педагогічний підхід у освітній діяльності дітей з особливими освітніми потребами», у якому активну участь взяли фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області.

13:19:54 22.02.2023

17 лютого 2023 року відбулася нарада керівників закладів освіти Путивльської міської ради, у якій узяла участь директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара КИЗЕНКО та розповіла про співпрацю із закладами освіти  в 2022 році.

13:47:19 21.02.2023