ПРОФІЛАКТИКА ПОРУШЕНЬ ПОСТАВИ У ДІТЕЙ

У наш час проблема порушень постави та сколіозу у дітей є найбільш поширеною. Неправильне сидіння за партою, важкі портфелі, знижена фізична активність – усе це  впливає на дитячу поставу.

09:35:22 02.03.2021

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ

25 лютого 2021 року на базі Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради  проведено семінар-нараду для заступників директорів закладів загальної середньої освіти.

09:32:43 02.03.2021

ГРУПОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

22 лютого 2021 року практичний психолог Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради  Олена Мовлянова на базі Заріченського НВК Путивльської міської ради провела групову консультацію для педагогів з теми: «Психо-емоційні особливості дітей із розладом дефіциту уваги та гіперактивністю: причини та ознаки».

17:09:21 25.02.2021

МОНІТОРИНГ РОЗВИТКУ

У Заріченському НВК Путивльської міської ради відбулося засідання вчителів та асистентів вчителів інклюзивних класів щодо порядку   моніторингу індивідуальної програми розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

16:12:50 23.02.2021

МОНІТОРИНГ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПРОГРАМ РОЗВИТКУ

Одним із основних завдань Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради  є участь педагогічних працівників Центру в засіданнях шкільних команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

15:23:08 22.02.2021

УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

Учитель-дефектолог Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області Григор’єва Олена  Вікторівна  05 січня 2021 року взяла участь у засіданні педагогічної ради в Зінівському НВК Путивльської міської ради та виступила з питання: «Корекційні технології, методики та методи у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».

14:39:42 22.02.2021

УЧАСТЬ У НАРАДІ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ

15 лютого 2021 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара КИЗЕНКО взяла участь у відеоконференції заступників директорів закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради.

14:37:52 22.02.2021

УЧАСТЬ У НАРАДІ КЕРІВНИКІВ

10 лютого 2021 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради  Тамара Кизенко узяла участь у робочій нараді керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Путивльської міської ради.

14:29:36 22.02.2021

СПІВПРАЦЯ З БАТЬКАМИ ДІТЕЙ, ОХОПЛЕНИХ ІНКЛЮЗИВНИМ НАВЧАННЯМ

Ефективність роботи команди психолого-педагогічного супроводу та успішність розвитку дитини із особливими освітніми потребами безпосередньо залежить від порозуміння між членами команди та зосередженні на загальній меті.

14:24:00 22.02.2021