АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ

15 листопада 2021 року фахівцями КУ «Путивльський ІРЦ» було організовано онлайн- нараду для вчителів, які працюють в інклюзивних класах, та асистентів вчителів інклюзивних класів Путивльської міської ради та Новослобідської сільської ради. На території обслуговування  КУ «Путивльський ІРЦ» 49 дітей з особливими освітніми потребами здобувають освіту у 39 інклюзивних класах, працюють 38 асистентів учителів, 1 асистент вихователя інклюзивної групи.  Порядком денним  передбачено п’ять актуальних питань стосовно освіти осіб з особливими освітніми потребами. У онлайн-зустрічі взяли участь 47 педагогів з різних шкіл.

16:41:27 18.11.2021

МЕТОДИЧНА ОНЛАЙН-НАРАДА

09 листопада 2021 року фахівцями Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради проведено онлайн нараду для керівників, вихователів, практичних психологів закладів дошкільної освіти Новослобідської сільської ради. На території обслуговування ІРЦ інклюзивним навчанням у закладах загальної середньої освіти охоплено 49 учнів, 2 вихованці - у інклюзивних групах позашкільного, 1 вихованець- у інклюзивній групі дошкільного закладів освіти.

17:11:02 09.11.2021

ІНКЛЮЗІЯ В ДОШКІЛЛІ

08 листопада 2021 року фахівцями Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради проведено організаційно-ознайомчу онлайн нараду для керівників, методистів, вихователів, практичних психологів закладів дошкільної освіти Путивльської міської ради. Тамара КИЗЕНКО ознайомила із нормативним забезпеченням інклюзивного навчання в закладах дошкільної освіти. Більш детально зупинилася на основних положеннях Постанови КМУ від 28 липня 2021 року №769, якою внесено зміни до порядку  організації інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти, основних термінах: рівні підтримки, індивідуальна програма розвиту, ресурсна кімната тощо. Розповіла про інклюзивне освітнє середовище, архітектурну доступність, універсальний дизайн, розумне пристосування. Практичний психолог Юлія ІВАНОВА розповіла про виявлення дітей із освітніми труднощами та порядком звернення до інклюзивно-ресурсного центру. Також зупинилась на принципах діяльності, основних завданнях та функціях команди психолого-педагогічного супроводу дітей. Надала практичні поради.

17:08:28 09.11.2021

РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПЕДАГОГАМИ РУДНЄВСЬКОГО НВК

03 листопада 2021 року на базі Комунальної установи “Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області відбулася робоча зустріч з педагогами Руднєвського НВК.

16:18:39 04.11.2021

СУПРОВІД ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ

18 жовтня 2021 року за запрошенням фахівці КУ «Путивльський ІРЦ» відвідали Князівську гімназію Новослобідської сільської ради.

10:19:26 21.10.2021

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ЛОГОПЕДІВ

6 жовтня 2021 року на базі Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської  міської ради відбулося   засідання  методичного об’єднання учителів-логопедів закладів дошкільної, загальної середньої освіти та ІРЦ.

18:07:00 07.10.2021

В ГОСТЯХ У ПУТИВЛЬСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №2

За запрошенням директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара  Кизенко  16 вересня 2021 року відвідала  Путивльський ліцей №2 та ознайомила педагогів з особливостями організації  роботи шкільних команд психолого-педагогічного супроводу  дітей з особливими освітніми потребами  в цьому навчальному році, ознайомивши присутніх з листами Міністерства освіти і науки України від 30.08.2021 № 1/9-436 «Щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році» та №1/9-31.08.2021 про права, обов’язки та особливості роботи асистента учителя інклюзивного класу

16:55:14 17.09.2021

УЧАСТЬ У ЗАСІДАННЯХ ШКІЛЬНИХ КОМАНД СУПРОВОДУ ДІТЕЙ

З 15 по 17 вересня 2021 року за запрошенням фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради узяли участь у 18 засіданнях шкільних команд психолого –педагогічного супроводу 18 дітей, які здобувають освіту в інклюзивних класах  Путивльського ліцею №1 ім. Р. Руднєва та Путивльського ліцею №2 ім. Г. Я. Базими Путивльської міської ради та надали практичні поради педагогам та батькам.

16:45:06 17.09.2021