ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

29 вересня 2022 року у Путивльському Центрі позашкільної роботи відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Вітання освітяни Путивльщини отримали від першого заступника голови Путивльської міської ради Володимира Воронова, начальника відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради Людмили Скоробогатої та голови Путивльської територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України   Тамари Кизенко.

16:34:19 29.09.2022

НАРАДА ДЛЯ АСИСТЕНТІВ ВЧИТЕЛІВ НОВОСЛОБІДСЬКОЇ ГРОМАДИ

15.09.2022 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара Кизенко провела офлайн-нараду для асистентів учителів інклюзивних класів закладів освіти Новослобідської сільської ради з теми: «Основні напрямки роботи асистента вчителя в умовах воєнного стану».

16:41:20 15.09.2022

ВПРОВАДЖУЄМО ІНКЛЮЗІЮ В ДОШКІЛЛІ

13 вересня 2022 року на базі КУ «Путивльський ІРЦ» Путивльської міської ради відбулося засідання круглого столу з педагогами Путивльського ЗДО № 1 на тему: «Впроваджуємо інклюзію в дошкіллі».

15:26:09 13.09.2022

ЗАСІДАННЯ АСИСТЕНТІВ ВЧИТЕЛІВ

09.09.2022 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара Кизенко провела офлайн-нараду для асистентів учителів інклюзивних класів Путивльського ліцею № 1 імені Радіка Руднєва з теми: «Роль асистента вчителя в команді психолого-педагогічного супроводу осіб з ООП».

16:24:00 09.09.2022

ОФЛАЙН-НАРАДА ДЛЯ ПЕДАГОГІВ

08.09.2022 року директор КУ «Путивльський ІРЦ» Путивльської міської ради Тамара Кизенко провела офлайн-нараду за участю  асистентів вчителів Путивльського ліцею № 2 імені Г.Я. Базими «Основні напрямки роботи асистента вчителя під час дистанційного (змішаного) навчання».

14:22:53 08.09.2022

КУЩОВА НАРАДА КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ

07.09.2022 року Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти була організована та проведена онлайн-нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Конотопського району з питань забезпечення ефективності інклюзивного навчання в закладах освіти.

15:30:30 07.09.2022

СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

30 серпня 2022 року директор КУ «Путивльський ІРЦ» Тамара Кизенко взяла участь у конференції педагогічних працівників Путивльської міської ради, яка проходила в онлайн-форматі. Привітала зі святом, наголосила на основних аспектах організації інклюзивного навчання в 2022-2023 навчальному році.

16:27:59 30.08.2022

СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДПРАЦІВНИКІВ НОВОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

29 серпня 2022 року директор КУ «Путивльський ІРЦ» Тамара Кизенко взяла участь у серпневій конференції педагогічних працівників Новослобідської сільської ради,  де привітала учасників з початком нового навчального року, наголосила на важливості реалізації права на освіту осіб з особливими освітніми потребами та побажала всім миру та злагоди.

16:25:07 29.08.2022

СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ

День захисту дітей - міжнародне свято, яке відзначається 1 червня. Це свято нагадує нам, що діти - це найдорожчий скарб, особистості зі своїми здібностями чи проблемами, радощами чи страхами. Усі діти завжди потребують підтримки та захисту, а в нинішніх умовах – найбільше.

14:27:13 01.06.2022

КВАЛІФІКОВАНИЙ СУПРОВІД ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

Психолого-педагогічний супровід дитини з особливими освітніми потребами в закладі освіти з інклюзивним навчанням – це взаємоузгоджена комплексна діяльність команди фахівців та батьків дитини, спрямована на створення необхідних умов, що сприяють розвитку особистості дитини, засвоєнню нею знань, умінь і навичок, успішній адаптації, реабілітації, її самореалізації та інтеграції в соціум.

15:26:34 31.05.2022