ГОТУЄМОСЯ ДО ПІДСУМКОВОГО ЗАСІДАННЯ КОМАНД СУПРОВОДУ

26 квітня 2023 року за ініціативою Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області на базі Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва відбувся семінар-практикум «Готуємося до підсумкового засідання команд супроводу».

16:18:02 26.04.2023

ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ВІДПОВІДАЛЬНИМ ЗА ІНКЛЮЗИВНЕ НАВЧАННЯ

24 квітня 2023 року директором Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамарою Кизенко проведено нараду із директорами, заступниками директорів закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради та відповідальними за навчання дітей з особливими освітніми потребами з актуальних питань інклюзивного навчання, обговорили графіки участі фахівців Центру у засіданнях команд психолого-педагогічного супроводу з метою моніторингу виконання індивідуальних програм розвитку дітей, що перебувають на інклюзивному навчанні.

13:38:59 25.04.2023

ОФЛАЙН ТА ОНЛАЙН НАРАДА ІЗ ЗАСТУПНИКАМИ ДИРЕКТОРІВ

18 квітня 2023 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара Кизенко  провела офлайн та онлайн нараду із заступниками директорів закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради.

13:36:27 20.04.2023

ЗУСТРІЧ У ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

11 квітня 2023 року фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради провели семінар-нараду  на базі Путивльського закладу дошкільної освіти (ясла-садок)  №1 з вихователями та працівниками закладу з теми: «Діти з особливими освітніми потребами в закладі дошкільної освіти. Раннє виявлення. Категорії труднощів. Рівні підтримки. І рівень підтримки в освітньому процесі».

11:45:40 13.04.2023

СЕМІНАР-НАРАДА У ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

12 квітня 2023 року за ініціативи фахівців Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області на базі Путивльського закладу дошкільної освіти (ясла -садок) №4 Путивльської міської ради пройшов семінар-нарада на тему: «Діти з особливими освітніми потребами у закладі дошкільної освіти. Раннє виявлення».

16:58:39 12.04.2023

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦЕМ-ДЕФЕКТОЛОГОМ

З 23 січня по 03 березня 2023 року фахівець-консультант Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області Олена ГРИГОР’ЄВА навчалась на курсах підвищення кваліфікації (шляхом стажування) за спеціальністю фахівець (консультант) дефектолог інклюзивно-ресурсного центру на тему «Психолого-педагогічна підтримка дітей з особливими освітніми потребами у закладах освіти» (обсяг 180 годин, 6 кредитів ECTS).

13:33:35 03.04.2023

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВЕРШЕНО

31березня  2023 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області Тамара КИЗЕНКО успішно завершила проходження курсів підвищення кваліфікації, які тривали з 13 лютого по 31 березня 2023 року, захистом статті та презентацією роботи Центру в умовах воєнного стану. Отримала свідоцтво серія ПК №02139771 24819-23. Обсяг прослуханих курсів склав 156 годин, 5,2 кредита ЕСТS. На курсах отримала знання концептуальних засад реформування галузі освіти України, рівного доступу до якісної освіти усіх здобувачів; знання основних підходів до організації корекційного процесу, створення інклюзивного середовища; уміння забезпечувати впровадження в практику діяльності ІРЦ методів, методик та технологій діагностичного обстеження та консультування, інші знання та уміння, які необхідні сучасному керівнику інклюзивно-ресурсного центру.

11:32:46 03.04.2023

ОДЯГНИ БЛАКИТНЕ

Щорічно 2 квітня відзначається Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму.  Цей День був встановлений резолюцією 62/139 Генеральної Асамблеї ООН від 18 грудня 2007 року, у якій вказується на необхідність забезпечення дітям і дорослим з аутизмом «можливості жити повним і змістовним життям». Мета Дня – привернути увагу громадськості до необхідності допомагати людям з аутизмом і підвищувати якість їх життя.

14:48:17 31.03.2023

ГОТУЄМОСЯ ДО ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ

29 березня 2023 року відбулася нарада керівників закладів освіти Путивльської міської ради, у ході якої директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара КИЗЕНКО наголосила на важливості своєчасної підготовки до завершення навчального року, а саме: своєчасне планове проведення засідань команд психолого-педагогічного супроводу з моніторингу виконання індивідуальних програм розвитку осіб, що перебувають на інклюзивному навчанні у закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти за участі фахівців Центру; визначення потреби у комплексній оцінці дітей з метою планування мережі інклюзивних класів, інклюзивних дошкільних груп у новому навчальному році, бо закладу освіти необхідно завчасно підготуватися до прийому дітей з особливими освітніми потребами, створивши  безпечне інклюзивне середовище, також інші питання щодо ведення та оформлення документації.

08:38:02 31.03.2023

НОВУ РЕДАКЦІЮ СТАТУТУ ЗАТВЕРДЖЕНО

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження положення про інклюзивно-ресурсний центр» (зі змінами), пункту 10 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Путивльської міської ради восьмого скликання від 22.12.2022 р. № 1345-МР «Про перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Путивльської територіальної громади» 30 березня 2023 року рішенням 40 сесії VIII скликання затверджений Статут Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області в новій редакції.

16:24:48 30.03.2023