МАЙСТЕР-КЛАС

Дата: 17.11.2023 17:05

17 листопада 2023 року фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області відвідали Путивльський ліцей № 2 імені Г.Я. Базими. Під час зустрічі з педагогами було обговорено багато важливих питань щодо роботи вчителя в інклюзивному класі, та яким, на думку присутніх, має бути вчитель інклюзивного навчання. Надано практичні поради щодо роботи з дітьми, які мають інтелектуальні порушення, роздатковий матеріал, картки для заохочення дітей. Також запропоновані приклади адаптації та модифікації в освітньому процесі.

Усі двадцять сім учасників заходу були активними, ділилися досвідом та вносили пропозиції щодо вдосконалення роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Фахівці також рекомендували ознайомитися із збірником «Впроваджуємо інклюзію в закладі освіти» Державної служби якості освіти України.