МОНІТОРИНГ ВИКОНАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПРОГРАМ РОЗВИТКУ ЗА І СЕМЕСТР
Дата: 05.01.2024 14:41
Кількість переглядів: 131
3-4 січня 2024 року у Путивльському ліцеї №2 ім. Г.Я. Базими Путивльської міської ради Сумської області відбулися чергові засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.
На засіданні були присутні батьки, члени команд супроводу та фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради.
Під час засідань обговорили та проаналізували виконання індивідуальних програм розвитку 15 дітей з особливими освітніми потребами, досягнення та труднощі у навчанні учнів протягом І семестру 2023-2024 н.р.