ТРЕНІНГ ДЛЯ БАТЬКІВ

Дата: 01.12.2023 16:33

Психічне здоров'я – це стан благополуччя, при якому кожна людина може реалізувати свій власний потенціал, справлятися зі звичайними життєвими стресами, продуктивно і плідно працювати, а також робити внесок в життя спільноти.

З метою підвищення обізнаності батьків щодо цього актуального питання 1 грудня 2023 року на базі Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області було проведено тренінг «Психічне здоров’я батьків».

Під час зустрічі практичні психологи Юлія ІВАНОВА та Олена МОВЛЯНОВА ознайомили учасників  круглого столу з такими поняттями, як: стрес, тривожність та емоційне вигорання, із симптомами та ознаками.  присутнім були запропоновані вправи для зняття стресу та напруги, стабілізації емоційного стану. Директор Тамара КИЗЕНКО подякувала батькам за відповідальність, небайдужість, відкритість та співпрацю. Також обговорили питання, які цікавили присутніх, склали план співпраці на наступний рік.

Захід пройшов у затишній, довірливій атмосфері. Дякуємо всім учасникам!