ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ ФАХІВЦІВ

Дата: 04.12.2023 16:09

4 грудня 2023 року фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради взяли участь у вебінарі на тему «Цифрові інструменти для надолуження знань і психосоціальної підтримки дітей молодшого шкільного віку», який проведено "ГО "Українська посмішка" в рамках проєкту «Надання цифрових інструментів для подолання відставання у навчанні, соціально-емоційного розвитку та оцінки стану психічного здоров'я для найбільш вразливих 35000 дітей», що реалізується БО «100% життя» у партнерстві з ГО «Українська посмішка» за підтримки Гуманітарного фонду для України.

Під час заходу висвітлені питання про цифровий підручник як інструмент подолання навчальних втрат в умовах війни, про особливості психологічної підтримки учнів початкової школи з використанням цифрових інструментів, про розвиток соціального інтелекту засобами інструментів цифрового підручника, про Інтернет-сервіси в роботі логопеда і корекційного педагога. Інформаційне поле, що надавалось, є корисним і актуальним для роботи.