КОСТЯНТИН ГАВРИЛЬЧУК: «УСІ ДІЇ ПОВИННІ БУТИ ЗАКОННИМИ»

Наголосив Путивльський міський голова під час зустрічі з працівниками ВКНЗ СОР «Путивльський педагогічний коледж ім.С.В.Руднєва». «Я завжди виступав за збереження навчального закладу та продовження його діяльності», - акцентував посадовець.

16:17 11.06.2021

ГУБЕРНАТОР ОБЛАСТІ ВАСИЛЬ ХОМА ЗДІЙСНИВ РОБОЧИЙ ВІЗИТ НА ПУТИВЛЬЩИНУ ДО СПАДЩАНСЬКОГО ЛІСУ

У зустрічі з губернатором узяли учать депутати Сумської обласної ради Валерій ВОЛКОВ та Євген ЮЖАКОВ, голова Конотопської районної державної адміністрації Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ, Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, директор ДІКЗ у м.Путивлі Сергій ТУПІК, начальник відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконкому Путивльської міської ради Світлана ДАВИДОВА.

15:59 11.06.2021

ЗМІНИ У СФЕРІ НАДАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

У приміщенні Конотопської РДА за участі начальника відділу ЖКГ, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради Людмили КЛИВЕНКОВОЇ, економіста КП "Путивльміськводоканал" Світлани ФОНТИ та начальника абонентської відділу КП "Путивльміськводоканал" Олександра КОРОТКОВА  відбулася онлайн-нарада  з питань закоконодавчих змін у сфері надання комунальних послуг, а саме:

15:43 11.06.2021

У ТАБОРІ «ВОСХОД» ЗАВЕРШУЮТЬ ПІДГОТОВКУ ДО СЕЗОНУ ОЗДОРОВЛЕННЯ

Комісія з прийняття ДОТ «Восход» провела виїзд до закладу. За словами директора центру позашкільного роботи Олени ЧУПРУН, починаючи вже з квітня на території табору було реалізовано низку заходів, спрямованих на покращання умов відпочинку й оздоровлення дітей. Упродовж підготовчого періоду силами працівників ЦПР було виконано чималий обсяг робіт щодо благоустрою внутрішньої території.

16:44 10.06.2021

У СЕЛІ З ЛЕЛЕКАМИ ЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

У Зінівському навчально-виховному комплексі зібралися на подвір'ї учні, викладачі та батьки, щоб завершити 2020-2021 навчальний рік. Свято пройшло дуже емоційно. Слова побажань звучали зі сльозами на очах.

15:30 10.06.2021

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ГРОМАД - НА ФІНІШНОМУ ЕТАПІ

Робоча група з представників Путивльської та Новослобідської громад після проведення всіх необхідних процедур підготувала проєкти рішень на засідання чергових сесій, які затвердять проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування КНП "Путивльська міська лікарня".

09:04 10.06.2021

ДОПОМОГА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ

Комісія з надання та виплати одноразової матеріальної допомоги при Путивльській міській раді на своєму засіданні з 13-ти поданих заяв громадян задовольнила 11.

15:43 09.06.2021

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК ПРОЛУНАВ У СТРІЛЬНИКАХ

Сьогодні в Стрільниківському НВК для випускників пролунав останній дзвоник. Цікаво та яскраво відбулися урочистості за участі секретаря Путивльської міської ради Олександра ЛИТВИНОВА, провідного спеціаліста відділу освіти виконкому Путивльської міської ради Оксани ДОРОШЕНКО та старости Стрільниківського старостинського округу Ірини СЕМЕНОВОЇ.

16:47 08.06.2021

У В’ЯЗЕНЦІ ПОЧАЛИСЯ КАНІКУЛИ

У домашній атмосфері відбулося свято Останнього дзвоника у В’язенському навчально-виховному комплексі. Учні та випускники зібралися в затишній залі зі своїми викладачами та батьками.

16:33 04.06.2021

ДО ДНЯ ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ

У Путивльській міській раді відбулася святкова зустріч із представниками місцевих ЗМІ та ветеранами журналістської діяльності.

16:20 04.06.2021