ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 14.06.2023 10:10

13 червня в залі засідань Путивльської міської ради відбулися громадські слухання – останній етап обговорень щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території за межами села Пересипки Конотопського району Сумської області».

Нагадаємо, що документація розробляється з метою визначення містобудівних умов і обмежень для реконструкції мостового переходу через р.Сейм, який було зруйновано внаслідок військової агресії рф на території України.

Захід відбувся за участі представників розробника ФОП Басанець Т.В.

Головний архітектор проєкту Марина Золотарьова ознайомила присутніх із основними положеннями детального плану, зазначила, що рішення проєкту обумовлені вихідними даними, у тому числі врахуванням державних інтересів і вимогами державних будівельних норм. Пані Марина розгорнуто відповіла на всі запитання учасників слухань. Суттєвих зауважень і пропозицій до документації в процесі її обговорення надано не було.