ЧАС ВИМАГАЄ ШВИДКИХ РІШЕНЬ

Дата: 14.06.2023 11:51

Сьогодні це оборонні питання й підтримка постраждалих жителів Херсонщини, тому й проведено позачергове засідання сесії.

«Вдячний депутатам за підтримку питань порядку денного. Ми працюємо на користь громади та її жителів, щоб був поштовх для розвитку й руху вперед», - акцентував Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

Питання розгляду стосувалися бюджету громади, затвердження профільних програм і внесення змін до них.

На загальних зборах депутатів обговорено питання благоустрою території.

Депутати на пленарному засіданні підтримали рішення виділення коштів на відшкодування витрат на встановлення надгробків для загиблих військовослужбовців нашої громади, про екологічну оцінку державного планування, також підтримали земельні питання.

«Дякую за оперативність у підготовці та розгляді прийнятих рішень», - ПІДКРЕСЛИВ Костянтин Миколайович.

Разом до перемоги.