ВІДДІЛ ЖКГ ІНФОРМУЄ

Дата: 21.06.2023 13:31

ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» розпочинає роботи з розчищення ліній електромереж в охоронних зонах, а саме ЛЕП 35 кВ, яка проходить через вулицю Богдана Хмельницького.

Можливі тимчасові відключення електроенергії. Згідно із Законом України «Про електроенергетику», розміщення споруд і інших об'єктів в охоронних зонах електричних мереж без здійснення передбачених нормативно-технічними документами технічних заходів безпеки не допускається.

Відповідно до п. 5 Правил охорони електричних мереж, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1997 року № 209, охоронні зони електричних мереж встановлюються уздовж повітряних ліній електропередачі, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх проводів для 35 кВ- по 15м.

Просимо населення з розумінням поставитися до роботи енергетиків, щоб сьогодні та взимку залишатися з електрикою.

Фото без описуФото без опису