МІСЬКОЮ РАДОЮ ВЕДЕТЬСЯ РОБОТА З НЕДОПУЩЕННЯ ПОЖЕЖІ НА ТОРФОВИЩАХ ГРОМАДИ

01.07.2021 Путивльська міська рада спільно з представником Клевенської експлуатаційної дільниці регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області провели обстеження меліоративних каналів на пожежонебезпечній ділянці з покладами торфу біля с.Спадщина Сафонівського старостинського округу.

13:59 02.07.2021

ПАРКОВИЙ ВОЛЕЙБОЛ У ПУТИВЛІ

На міському пляжі пройшов турнір з паркового волейболу, який був присвячений Дню молоді та Дню Конституції України.

11:24 29.06.2021

ВИПУСКНИЙ У ПУТИВЛЬСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СНАУ

За участі  заступника Путивльського міського голови Володимира ВОРОНОВА відбулися урочистості  з нагоди випусконого в Путивльському фаховому коледжі Сумського національного аграрного університету.  Вирушають у дорогу дорослого життя вчорашні студенти, а сьогодні вже кваліфіковані бухгалтери, ветеринари, юристи та комерційні працівники, які із радістю та хвилюванням отримали свої довгоочікувані дипломи.

19:51 24.06.2021

ЗЛАГОДЖЕНА РОБОТА ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК провів чергове засідання сесії Путивльської міської ради. Більшість питань ретельно розглянуто на засіданнях профільних комісій.

16:51 24.06.2021

ДОРОГИ МІСТА ПРОДОВЖУЮТЬ РЕМОНТУВАТИ

На дворі стоїть спека, а роботи з ямкового ремонту доріг міста продовжуються. Робітники  філії Путивльського райавтодора ДП «Сумський облавтодор» виконують роботи по вул.князя Володимира.

16:47 24.06.2021