КОСТЯНТИН ГАВРИЛЬЧУК: «ЯКІСНА ОСВІТА – РОЗВИТОК ГРОМАДИ»

Так акцентував Путивльський міський голова, коментуючи підсумки освітнього форуму «Освіта Сумщини. Синергія та трансформація», у якому брала участь делегація Путивльської громади. Учасникам форуму представили проєкт обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2022-2024 роках».

08:26 09.12.2021

ВАЖЛИВЕ РІШЕННЯ КОМІСІЇ

Як повідомлялося раніше, дитина-сирота Путивльської громади з числа тих, що перебувають на квартирному обліку, відібрана для надання їй коштів державної субвенції на придбання житла.

17:06 08.12.2021

ДИТИНА ОТРИМАЛА БАТЬКІВСЬКЕ ПІКЛУВАННЯ

До комісії з питань захисту дитини Путивльської міської ради звернулася путивлянка із заявою про встановлення піклування над неповнолітньою дитиною. Члени комісії на терміново скликаному засіданні обговорили ситуацію та дали згоду на це.

09:08 08.12.2021

ВІТАННЯ ЮВІЛЯРУ

Соловей Марія Семенівна з с.Зарічне відзначила 90-річчя з Дня народження.

17:01 02.12.2021

ПУТИВЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА КОСТЯНТИН ГАВРИЛЬЧУК ПРОВІВ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 19 СЕСІЇ

Депутати заслухали звіт начальника фінансового управління виконавчого комітету Путивльської міської ради Сергія САХАРОВА про виконання бюджету громади за 9 місяців поточного року.

08:33 26.11.2021

З 22.11.2021 УЧНІ 5-11 КЛАСІВ ПОВЕРНУТЬСЯ ДО НАВЧАННЯ

Про організацію навчання учнів 5-11 класів у загальних закладах середньої освіти під час дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 йшлося на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

15:30 17.11.2021