ПРОЦЕС ФОРМУВАННЯ ОКРУГІВ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

За ініціативи депутатів Путивльської міської ради відбулася зустріч зі старостами округів, межі яких планується змінити згідно з вимогами законодавства.

13:39 20.10.2021

У ПУТИВЛІ ВИСАДИЛИ 110 ДУБІВ

Учні  ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей» разом із співробітниками Державного історико-культурного заповідника взяли активну участь у програмі Президента України «Зелена країна» та висадили 110 дубів на території Городка в м.Путивль.

17:44 19.10.2021

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ЗУСТРІЧІ В СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ, ЩО ОБ'ЄДНУЮТЬСЯ

Як і було заплановано раніше, відбулися зустрічі у Веселівському, Рев’якинському та Козаченському старостинських округах стосовно доведення інформації до жителів щодо виконання норм законодавства про реорганізацію округів.

16:28 19.10.2021

В УМОВАХ ЗРОСТАННЯ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19 ВАКЦИНАЦІЯ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЄДИНИМ СПОСОБОМ ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ВАЖКОГО ПЕРЕБІГУ ТА СМЕРТІ ВІД НЬОГО – ІГОР КУЗІН

В умовах стрімкого поширення коронавірусної хвороби в Україні єдиним способом захиститися від важкої форми хвороби та смерті від неї є вакцинація. Про це на брифінгу в понеділок в Києві заявив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор КУЗІН

10:31 19.10.2021

З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

У Пуивльській міській раді, вітаючи героїв, відзначили грамотами голови старших сержантів запасу Євгена НОВІКОВА, Олега ЮРЧЕНКА та Олександра КАБАНЕНКА, старшого солдата запасу Олександра КУЛЬОМЗІНА, старшого матроса запасу Олега ДЗИЦІНУ, солдатів запасу Миколу ДАНЬКОВА та Анатолія СКИДАНОВА.

16:18 13.10.2021

ПАМ’ЯТЬ

Секретар Путивльської міської ради Олександр ЛИТВИНОВ, староста Зінівського старостинського округу Олександр ЛИСЕНКО,  начальник третього відділу Конотопського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Юрій ЯЦИНА разом Сергієм ФЕДОРЧЕНКОМ, батьком загиблого нашого земляка на  Сході України, вшанували пам’ять покладанням квітів до могили Олексія ФЕДОРЧЕНКА.

16:10 13.10.2021

ДОРОГА ДО СЕЛА СКУНОСОВЕ ГОТОВА

Відрізок 2,5 км від с.Корольки заасфальтовано на замовлення ДП "Дороги Сумщини" за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

15:56 07.10.2021