ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 07.12.2023 11:30

Відділ ЖКГ Путивльської міської ради інформує, що згідно з Законом України «Про автомобільні дороги» утримання, експлуатація та чищення доріг взимку на території громади проводять

ТОВ «Автомагістраль» - дорога Р-44 від Буринського мосту до вул.Глухівська м.Путивль;

Глухівська дільниця облавтодор – дорога Р-44 від вул.Глухівська й до межі з Глухівською громадою, Путивль – Руднєве-Ревякине, Путивль – музей у Спадщанському лісі, Путивль –Яцине;

ДП «Дороги Сумщини» (підрядник Бахмачгазбудсервіс) – дорога Р-44- Кочерги-Волокитине-Щербинівка-Путивль, Котівка-Стрільники-Ротівка-Суворове –Путивль, Путивль-Пруди Спадщина, Путивль-Зарічне та під’їзди до населених пунктів у сільській місцевості.

Вулиці міста утримуються відділом ЖКГ. Згідно з проведених тендерних процедур роботи виконує ФОП Літвінов С.О.

Роботи з утримання тротуарів міста виконує КНП «Благоустрій громади» Путивльської міської ради. Вулиці в селах за домовленістю розчищаються сільгосппідприємствами.

З повагою відділ ЖКГ