ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У САФОНІВЦІ

Бажаючих зустрітися з керівництвом громади, на жаль, було небагато, але ті, що прийшли, ставили досить актуальні питання. Зокрема, людей хвилює якість питної води, відсутність вуличного освітлення, доступ до медичного обслуговування, забезпечення якісного інтернету, розчищення траси, що проходить через ліс, від нависаючого гілля.

16:41 06.10.2021

У СУМАХ ВІДБУЛАСЯ РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Делегати, ознайомившись із сучасною навчальною базою ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище", обговорили стратегію розвитку професійної освіти та стан підготовки кваліфікованих технічних кадрів.

08:18 06.10.2021

ПРИЗОВНИКИ ПУТИВЛЬЩИНИ ВІДПРАВИЛИСЯ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ

«Перед вами нелегке випробування, але саме армія допоможе вам зміцнити свій дух і тіло. Це перше найважче випробування у вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги», - підкреслив у своєму виступі секретар Путивльської міської ради Олександр ЛИТВИНОВ.

16:24 05.10.2021

ПЕРЕВІРКА УМОВ ПРОЖИВАННЯ

Службою у справах дітей спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Конотопського РВП проведено профілактичний рейд «Сім’я» на території Бобинського старостинського округу.

15:05 05.10.2021

ПОБУТОВІ КЛІЄНТИ «СУМИГАЗ ЗБУТУ» ЗАХИЩЕНІ ВІД ЗРОСТАННЯ ЦІНИ НА ГАЗ ПІД ЧАС ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ

ТОВ «Сумигаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», уклало контракт на закупівлю ресурсу з НАК «Нафтогаз України». Це означає, що до 1 травня 2022 року ціна газу зафіксована і для постачальника, і для клієнтів – повідомляють у компанії.

10:41 04.10.2021

ШАНУЙМО ВЧИТЕЛЯ

У Путивльському будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

16:43 01.10.2021

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ

Відбулася робоча нарада «Патронат над дитиною як альтернативна форма тимчасового влаштування в сім’ю дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах».

16:19 01.10.2021