ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ БУЛО ПРОВЕДЕНО ЗАЛІКОВИЙ ЕТАП ТРЕНУВАЛЬНИХ ЗБОРІВ У МЕЖАХ ПІДГОТОВКИ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

Дата: 07.12.2023 16:23

Джури Путивльської ТГ демонстрували свої знання та вміння зі стрільби, домедичної підготовки, історії України, впоряду, туризму.

За результатами проходження етапів рої «Патріот» та «Азовці» (Путивльський ліцей 1 ім.Р.Руднєва Путивльської міської ради) були нагороджені дипломами І ступеня, рої «Молода січ» (Комунальний заклад Сумської обласної ради «Путивльський мистецький ліцей») та «Сильні духом» (Путивльський ліцей 2 ім.Г.Я.Базими Путивльської міської ради) - дипломом ІІ ступеня, рій «Незламні серця» (Путивльський ліцей 2 ім.Г.Я.Базими Путивльської міської ради) - дипломом ІІІ ступеня.

За найкращий результат в особистому заліку серед учнів середнього шкільного віку відмічені

- етап «Відун» - Волинець Нікіта, учень 8-А кл. Путивльського ліцею № 1 ім.Р.Руднєва Путивльської міської ради,

- етап «Стрільба» - Татарінов Матвій, учень 8-А кл. Путивльського ліцею № 1 ім.Р.Руднєва Путивльської міської ради,

- етап «Рятівник» - Палівода Нікіта, учень 8-А кл. Путивльського ліцею № 1 ім.Р.Руднєва Путивльської міської ради.

За найкращий результат в особистому заліку серед учнів старшого шкільного віку відмічені

- етап «Відун» - Ковальова Вероніка, учениця 11 кл. Путивльського ліцею № 1 ім.Р.Руднєва Путивльської міської ради,

- етап «Стрільба» - Шестаков Микита, учень 10-Б кл. Путивльського ліцею № 1 ім.Р.Руднєва Путивльської міської ради.

Вітаємо юних джур і зичимо сили, наснаги та перемог.