ВІДБУЛАСЯ НАРАДА У ФОРМАТІ ВІДЕОЗВ'ЯЗКУ

Вона була присвячена питанням взаємодії органів влади з відповідними службами в роботі з соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі, дітей, що страждають від жорстокого поводження з ними.

13:53 03.11.2021

У САДОЧКАХ БУДЕ ТЕПЛО

Сьогодні, як і обіцялось, підключається газ для опалення в дитячих садочках м.Путивль.

15:34 01.11.2021

У ШКІЛЬНІЙ ЇДАЛЬНІ БУДЕ НОВЕ ОБЛАДНАННЯ

За сприяння народного депутата України Тетяни СКРИПКИ («Слуга Народу») Кабінет Міністрів України виділив Путивльському ліцею № 1 імені Радіка Руднєва 400 тис. грн. на нове обладнання для харчоблоку.

15:28 01.11.2021

КОНСТРУКТИВНІ РІШЕННЯ В ІНТЕРЕСАХ ДІТЕЙ

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток, формування її особистості, моральних та етичних норм.

14:04 29.10.2021

ШКОЛИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Це рішення прийняте на терміновому засіданні обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 28 жовтня 2021 року. Воно зумовлене зростанням кількості захворювань серед школярів, особливо в початкових класах.

11:14 28.10.2021

З 23 ЖОВТНЯ ЧЕРВОНИЙ РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ДІЯТИМЕ НА ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

На території Сумської області з 00 год. 00 хв. 23 жовтня встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 20 жовтня

17:08 20.10.2021