ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО СЕСІЇ

На засіданні постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю розглядалося 20 питань.

16:34 25.01.2022

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ

Конкурсна комісія визнала переможцем конкурсу на посаду директора Путивльського ліцею № 1 ім. Р.Руднєва Тетяну КОРНЄВУ.

14:29 21.01.2022

ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

За минулий рік комісія розглянула 40 питань, з яких найчастіше з’ясовували доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав, стан виконання батьківських обов'язків, надання дозволів на реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання малолітніх (неповнолітніх) дітей без згоди батьків, надання дозволів на вчинення правочинів тощо.

14:34 18.01.2022

НОВИЙ ШТАМ ВІРУСУ «ОМІКРОН» АКТИВНО ПОШИРЮЄТЬСЯ, АЛЕ ВАКЦИНОВАНІ ПЕРЕНОСЯТЬ ХВОРОБУ НАБАГАТО ЛЕГШЕ

Про це наголошувалося на апаратній відеонараді при голові Сумської ОДА. Викликає занепокоєння високе зростання рівня захворювання в деяких громадах області, де показник хворих на 100 тисяч населення перевищує середньообласний у декілька разів.

15:19 17.01.2022

УТРИМАННЯ ДОРІГ

З метою покращення зимового утримання доріг на території Путивльської громади відділом житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради була проведена нарада за участі представників дорожніх служб, які відповідають за очищення доріг від снігу та посипання їх протиожеледною сумішшю, зокрема представника ДП «Дороги Сумщини» Сергія БАЛИЦЬКОГО.

16:38 05.01.2022

З НОВИМ РОКОМ

Святковий концерт у Путивльському будинку культури став певним підсумком року, що минає.

08:12 31.12.2021