ДЕНЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Щороку, у першу неділю жовтня, згідно з указом Президента України від 30 вересня 2020 року № 417/2020, відзначається День територіальної оборони України.

10:52 01.10.2021

РОДИНА ПУТИВЛЯН ПОПОВНИЛАСЯ ТРЬОМА ДІТЬМИ

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК привітав прийомну сім’ю Савостіних Віктора Ілліча та Тетяни Василівни з Днем усиновлення та поповненням її новими членами.

15:53 30.09.2021

ЗАКРИТИ НЕ МОЖНА ЗАЛИШИТИ

На громадських слуханнях у селі Бобине обговорювалося питання закриття місцевого дитячого садка. Це непопулярне рішення, воно не планувалось, але катастрофічна ситуація з дефіцитом бюджету та із захмарними цінами на газ змушує громаду йти на такі кроки. Держава фактично усунулась від фінансування додаткової субвенції на освіту - на неодноразові звернення депутатів міської ради з приводу дефіциту коштів відповідь одна: «Оптимізуйте мережу».

17:35 28.09.2021

ПІДВЕЗЕННЯ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Під час особистого прийому до Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА звернулися мешканці Мазівського старостинського округу Новослобідської сільської ради з приводу вирішення питання підвезення дітей до навчальних закладів Путивльської громади.

11:37 27.09.2021

КОСТЯНТИН ГАВРИЛЬЧУК: «ВЕЛИКА ВДЯЧНІСТЬ І ШАНА ТИМ ЛЮДЯМ, ЯКІ ВІДДАЛИ ЖИТТЯ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ»

Акцентував Путивльський міський голова під час виступу в ході урочистостей у Спадщанському лісі з відзначення 80-ї річниці партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни.

08:22 23.09.2021

СЬОГОДНІ НАША ДЕРЖАВА ВШАНОВУЄ ДІЯЛЬНІСТЬ РЯТІВНИКІВ

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК привітав з професійним святом працівників 16 Державної пожежно-рятувальної частини 4 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

14:37 17.09.2021

ВЛАШТУВАННЯ ДО ПРИЙОМНОЇ СІМ’Ї

На позачерговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради розглянуто питання про влаштування до прийомної сім’ї трьох дітей, позбавлених батьківського піклування.

16:43 16.09.2021