ЗНОВУ СУМНА ЗВІСТКА СКОЛИХНУЛА НАШУ ГРОМАДУ

Дата: 02.12.2023 14:32

На щиті додому повертається ДАНЧЕНКО ЕЛЬХАН ТЕЙМУРОВИЧ – захисник Маріуполя, старший матрос 36 бригади морської піхоти.

Нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

З самого початку повномасштабного вторгнення московитів на нашу землю брав участь в евакуації мирного населення, допомагав пораненим і переносив у притулок загиблих побратимів.

Виконуючи обов’язок захисту Батьківщини, стояв на позиції до кінця, де й отримав тяжке поранення. Був узятий у полон ворогом і там же жорстоко вбитий окупантами.

ЕЛЬХАН ДАНЧЕНКО завжди говорив: «Я захищаю рідних, дім, дітей і ніколи не здамся».

Герої не вмирають. Як на землі, так і на небі, для нас Ельхан залишиться Героєм назавжди.

Церемонія прощання з загиблим відбудеться у понеділок. Час та місце буде повідомлено додатково.