ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

Комунальні служби працюють у звичайному режимі. Перебоїв з постачанням води, електрики та газу, дякуючи Богу, нема.

14:29 04.03.2022

ДОДАТОК «Є-ТРИВОГА»

«єТривога» — додаток, котрий відправляє на ваш телефон push-сповіщення про можливу загрозу у вибранній вами області України. Зробленний українськими IT-волонтерами у Польщі.

13:47 04.03.2022

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ

Просимо взяти активну участь у волонтерській діяльності, яка проводиться на території нашої громади. Наразі є необхідність у фізичній допомозі, транспорті на дизельному пальному для підвозу харчових продуктів по віддаленим населеним пунктам.

11:11 04.03.2022

ПУТИВЛЬ: ОПЕРАТИВНО

З метою попередження мародерства, патрулювання міста продовжується спільно з представниками поліції. Організувалося на сьогодні 100 чоловіків. Активні сільські мешканці теж формують так звані «дружини» охорони порядку.

12:42 02.03.2022