ПРАВОПОРЯДОК БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНО

У цьому допоможуть небайдужі путивляни, які в кількості 70 осіб прийшли на заклик Путивльського міського голови.

16:47 26.02.2022

ЗВЕРНЕННЯ ДО МАЛОГО БІЗНЕСУ

Путивльська міська рада вкрай стурбована ситуацією, яка складається у сфері продажу продуктів харчування.

13:15 26.02.2022

ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

До Путивльської міської ради звернулися мешканці громади, яким життєво необхідно постійно проводити сеанси гемодіалізу в лікарні м.Глухів. Від цього залежить їхнє життя.

11:35 26.02.2022

РАДА ОБОРОНИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

На виконання ч.6 Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», який затверджено Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»», з метою забезпечення та координації заходів ведення оборони на території Путивльської міської територіальної громади в особливий період, згідно зі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», створено Раду оборони Путивльської міської територіальної громади, на яку покладено функції сприяння військовому командуванню в запровадженні та здійсненні заходів правового режиму воєнного стану.

11:21 26.02.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Щодо наявності продуктів: власники магазинів намагаються вирішити це питання, але основні постачальники з Києва, Сум, Конотопа через ризики обстрілів, поки що відмовляються від підвезення. Звісно, підвищують ціни закупки.

11:08 26.02.2022