ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СТАРОСТАТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.04.2024 08:58

Присутні розглянули питання водозабезпечення населення в сільській місцевості, обговорили поточні труднощі та подальші шляхи їх подолання.

Заступник Путивльського міського голови Лариса ПРИЗ подякувала старостам за плідну роботу та активну співпрацю. Обговорено також питання вшанування загиблих, отримання гуманітарної допомоги сільськими жителями та організаційні питання діяльності.

Начальник відділу ЖКГ, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Микола МАЗІН підкреслив на активізації роботи щодо наведення ладу на територіях старостинських округів. Майже в кожному окрузі задіяні працездатні особи з виконання суспільно корисних робіт.

Механізм залучення працездатного населення до таких робіт врегульовано Порядком залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 р. № 753.

Насамкінець засідання акцентовано увагу на необхідності вжиття заходів  з недопущення стихійних сміттєзвалищ.