ВОНА СТАЛА ЯНГОЛОМ…

Дата: 13.04.2024 17:06

Путивльська громада назавжди попрощалася з медикинею-військовослужбовицею Катериною П’ЯТИШКІНОЮ, 1986 року народження.

Навчалася в Путивльській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3, продовжила здобувати повну загальну середню освіту в Путивльській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 ім. Г.Я. Базими. Катерина проявила себе як відповідальна, дисциплінована учениця. Постійно брала участь у позакласних заходах класу та закладу освіти, відповідально ставилася до виконання доручених справ.

Мала активну життєву позицію, була сильна духом. Обрала шлях медичного працівника, щоб надавати допомогу ближнім.

Удома в Катерини залишилися люблячі батьки та улюблений син, сестра.

Захищаючи рідну Батьківщину та український народ, прагнучи жити у вільній державі, Катерина без вагань долучилася до медичного фронту для надання необхідної допомоги військовим.

Сьогодні розділити біль втрати та попрощатися прийшли близькі, друзі, учителі, побратими та небайдужі громадяни. Уся громада розділяє разом невимовне горе, що випало на долю родини.

Світлий спомин про Катерину П’ЯТИШКІНУ вічно житиме в наших серцях. Царство небесне захисниці та вічна пам’ять.