ПРОДОВЖУЄМО ПІДТРИМУВАТИ ОБДАРОВАНИХ УЧНІВ ГРОМАДИ

Дата: 12.04.2024 11:49

Це наша основа, фундамент, це наше майбутнє.

Сертифікати грошової винагороди отримали переможці обласного етапу учнівських олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Також відзначені і педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради, які підготували учнів-переможців.

Дякую учням за активність, за те, що ви не просто берете участь, а досягаєте таких високих результатів. Бути найкращими завжди важко, бо часто стаєте взірцем для інших.

Зичу не зупинятися на досягнутому, впевнено крокувати до здійснення своїх мрій і підкорення нових вершин.

Дякую педагогам, які змогли розгледіти й відкрити таланти у своїх вихованців.

Переконаний, що діти Путивльщини будуть перемагати не тільки на рівні України, а й на світовому рівні.

Так тримати.