Фінансове управління

СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ БІОГАЗОВИХ УСТАНОВОК

Вирішення проблем переробки відходів сільськогосподарського походження відкрило новий перспективний напрям у конструюванні техніки та обладнання для агропромислового комплексу. Зараз відбувається стрімкий процес впровадження у виробництво інноваційних технологій ресурсозберігання. Австрія, Італія, Китай, Німеччина, Польща, Чехія та інші країни за останні 20 років зробили значний крок у використанні поновлювальних джерел енергії та продовжують розвивати свої науково-технічні досягнення у галузі альтернативної енергетики.

09:39:32 18.11.2022

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ СУМЩИНИ

У зв’язку зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» інформуємо щодо актуальних номерів телефону за напрямами консультацій з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме:

08:46:04 17.11.2022

У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ ЗНЯТТЯМ СТАТУСУ ЗОНИ, ДЕ ВЕДУТЬСЯ БОЙОВІ ДІЇ, НА ТЕРИТОРІЇ НАШОЇ ГРОМАДИ СТАЛО МОЖЛИВИМ ОТРИМАТИДЕРЖАВНУ ПІДТРИМКУ

Держпідтримка-2022: Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

10:01:41 25.10.2022

ШАНОВНІ БДЖОЛЯРИ

З 03 по 15 жовтня 2022 року ТОВ «Райз Північ» буде проводити роботи по десикації соняшника на території полів Стрільниківського, Заріченського, Сафонівського та Яцинського старостинських округів.

16:35:08 05.10.2022

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

29 вересня 2022 року з 11:00 до 12:30 за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ), громадської організації «Сяйво Сіверщини» та коаліції МСБ у Сумській області планується проведення онлайн-конференції «Північна Україна - Пріоритети бізнесу в умовах воєнного та післявоєнного стану», на якій будуть обговорені наступні питання:

14:46:41 22.09.2022

ПРО ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ РЕЄСТР

Державний аграрний реєстр (ДАР) — це автоматизована електронна система, створена Мінагрополітики з метою ефективного та прозорого залучення та розподілу усіх видів підтримки для українських аграріїв, як за кошти державного бюджету, так і у вигляді пільгових кредитів, міжнародних грантів або технічної допомоги.

14:43:44 24.08.2022

ДЕРЖПІДТРИМКА-2022: НАБУВ ЧИННОСТІ ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ У ДЕРЖАВНОМУ БЮДЖЕТІ ДЛЯ НАДАННЯ ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРСЬКИМ ГОСПОДАРСТВАМ ТА ІНШИМ ВИРОБНИКАМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ

Постанова Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2018 р. № 918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» набула чинності з 23.08.2022.

14:41:03 23.08.2022

ЯК НАПОВНЮЄТЬСЯ БЮДЖЕТ

Частина надходжень від податку з доходів фізичних осіб до бюджету Путивльської громади найбільша.

16:44:30 22.08.2022