Цілі державної політики у сферах діяльності, реалізацію якої забезпечує головний розпорядник коштів місцевого бюджету, та показники їх досягнення:
Оптимізація та раціоналізація формування доходів і використання фінансових ресурсів, підвищення ефективності державних інвестицій у економіку, узгодження загальнодержавних і місцевих інтересів у сфері міжбюджетних відносин та забезпечення соціальної справедливості при перерозподілі доходу
Основні функції та напрямки роботи:
Відповідно до норм Бюджетного кодексу України здійснює загальну організацію та управління виконанням бюджету територіальної громади, координує діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету за доходами та видатками, вживає заходів щодо ефективного витрачання бюджетних коштів, та ін.;
Фінансове управління виконавчого комітету Путивльської міської ради включає в себе такі відділи:
Бюджетний відділ
Відділ доходів і фінансів
Список працівників фінансового управління
Графік особистого прийому громадян в фінансовому управлінні виконавчого комітету Путивльської міської ради
З метою гарантування стабільності цін в умовах воєнного стану для задоволення потреб населення товарами, які мають істотну соціальну значущість за економічно обґрунтованими цінами, робочою групою з контролю за цінами на території Путивльської міської громади 24.12.2024 року було перевірено 5 суб'єктів підприємницької діяльності:
20 грудня 2024 року начальник фінансового управління виконавчого комітету Путивльської міської ради Сергій САХАРОВ провів нараду з питань проєкту бюджету на 2025 рік за участю заступника міського голови Сергія АНОХІНА, начальників відділів та спеціалістів виконавчого комітету Путивльської міської ради.
За результатами проведеної наради було встановлено, що на розгляд сесії винесено проєкт бюджету Путивльської МТГ на 2025 рік. Контрольні показники для головних розпорядників коштів були відкориговані у зв’язку зі зростанням доходної частини бюджету на 2025 рік. Крім того, на розвиток громади передбачено кошти для виготовлення проєктно-кошторисної документації, співфінансування та придбання обладнання. Зазначені видатки будуть здійснені після розгляду та узгодження на засіданні робочої групи.
В умовах воєнного стану, що триває, Путивльська громада, зберігачи єдність та згуртованість, адаптується до нових реалій та наполегливо працює над розвитком та відновленням. Проте, враховуючи значні руйнування, спричинені російською агресією, громада гостро потребує зовнішньої підтримки та активно шукає міжнародних партнерів для довгострокової співпраці, яка допоможе не лише відновитися, а й розвиватися в умовах невизначеності.
На території нашої громади проводиться робота, спрямована на запобігання використанню нелегальної праці, уникнення виплат заробітної плати «в конвертах» та забезпечення дотримання мінімальних стандартів оплати праці. Також увага приділяється випадкам надання послуг без реєстрації підприємницької діяльності.
Багато роботодавців намагаються уникнути податків, виплачуючи працівникам зарплату "в конверті". Це може призвести до серйозних фінансових наслідків, адже таке порушення трудового законодавства передбачає великі штрафи. Це явище має негативні наслідки і для працівників, адже робота "в тіні" позбавляє їх державних гарантій, якими користуються офіційно працевлаштовані українці.
У рамках реалізації проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні: ФАЗА ІІ», що є частиною програми «Сталий розвиток через вдосконалене місцеве врядування» (SDLG), яку реалізує Агентство міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерландів VNG International у партнерстві з Асоціацією міст України та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів, 18 грудня відбулася третя онлайн-сесія зі стратегічних рішень для сталого розвитку територіальних громад на тему: «Доступ до публічної інформації, включаючи відкриті дані, та взаємодія між державними і місцевими реєстрами, а також місцевою та державною статистикою».
Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps, за сприяння Фонду Говарда Г. Баффета, продовжує програму підтримки сільського господарства України. Мета цієї програми — допомога у відновленні сільськогосподарської діяльності та подоланні наслідків війни постраждалим місцевим родинам і тим, хто вимушено перемістився через війну, а також фермерам і бізнесам, що тісно пов’язані з сільським господарством.
Програма USAID «Врожай» організовує серію воркшопів, що має на меті підвищення конкурентоспроможності та прибутковості фермерів з площами в обробітку від 5 до 2000 гектарів! Перший захід на тему «Міжнародні ринки та моделі агрегаторів зернових та олійних культур» відбудеться вже наступного тижня.
У рамках реалізації проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні: ФАЗА ІІ», що є частиною програми «Сталий розвиток через вдосконалене місцеве врядування» (SDLG), яка реалізовується Агентством міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерландів VNG International у партнерстві з Асоціацією міст України, та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів, 11.12.2024 провідним спеціалістом відділу доходів та економічного розвитку фінансового управління виконавчого комітету Путивльської міської ради Тетяною ЛИТВИНОВОЮ було взято участь у навчальній онлайн-сесії зі стратегічних рішень для сталого розвитку територіальних громад.
Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності