Фінансове управління

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Доводимо до Вашого відома аналітичну довідку про виконання бюджету Путивльської територіальної громади за І півріччя 2021 року (додається).

15:27:42 26.07.2021

ДО ВІДОМА ГОЛОВНИХ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТУ

До відома головних розпорядників бюджету на виконання статті 751 Бюджетного Кодексу України прийнято порядок підготовки пропозицій до прогнозу місцевого бюджету Путивльської міської територіальної громади. Наказ «Про затвердження Порядку підготовки пропозицій до прогнозу місцевого бюджету» розміщено в рубрики Накази.

16:25:38 20.07.2021

ПРОГНОЗ БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ НА 2022-2024 РОКИ

19 липня в приміщенні фінансового управління відбулася виробнича нарада з головними бухгалтерами та економістами головних розпорядників бюджетних коштів громади з питань підготовки пропозицій до прогнозу бюджету громади на 2022-2024 роки.

15:12:08 20.07.2021

ДО ВІДОМА ГОЛОВНИХ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТІВ

На виконання статті 751 Бюджетного Кодексу України прийнято порядок підготовки пропозицій до прогнозу місцевого бюджету Путивльської міської територіальної громади. Наказ «Про затвердження Порядку підготовки пропозицій до прогнозу місцевого бюджету» розміщено в рубрики Накази.

14:31:38 24.06.2021