Фінансове управління

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ І ІНШИХ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє про те, що 17.10.2023 о 14:00 пройде обласний онлайн-семінар на тему «Щодо маркування харчових продуктів» згідно з затвердженою програмою обласного онлайн-семінару.

15:46:38 12.10.2023

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ І ПІДПРИЄМЦІВ-ПОЧАТКІВЦІВ

Повідомляємо, що 26 вересня 2023 року відбувся круглий стіл для власників переробних підприємств і підприємців-початківців, які тільки планують відкрити власну справу щодо участі в державних грантових програмах.

17:10:25 10.10.2023

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Сумське регіональне відділення Асоціації міст України повідомляє, що 27 вересня 2023 року за участі органів місцевого самоврядування проведено онлайн нараду, організовану Сумським РВ АМУ та Головним управлінням ДПС у Сумській області.

16:50:24 09.10.2023

ПИТАННЯ ТІНЬОВОЇ ЗАЙНЯТОСТІ

Сьогодні в приміщенні Путивльської міської ради, відбулося засідання комісії з питань легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати найманих працівників за участю представників Путивльської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області, відділення поліції № 2 Конотопського районного відділу ГУНП в Сумській області та структурних підрозділів виконавчого комітету Путивльської міської ради.

15:12:50 28.09.2023

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ І ІНШИХ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Путивльська міська громада спільно з Путивльською ДПІ головного управління ДПС у Сумській області проводить семінар-нараду з приводу Закону України № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким з 1 жовтня 2023 року відновлюється застосування штрафних санкцій за порушення використання РРО та ПРРО.

13:28:15 25.09.2023

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ БІЗНЕСУ

На виконання засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України, листа Сумської обласної державної адміністрації, Путивльська міська рада звертається до власників бізнесу на території міста та сіл громади з проханням, за наявності, можливостей, розгорнути та забезпечити функціонування з 1 жовтня 2023 року стаціонарних пунктів незламності відповідального бізнесу (функціонування за рахунок бізнесу), де буде можливість зігрітися, підзарядити пристрої, попити води, чаю, кави безоплатно тощо.

09:31:25 21.09.2023