"СУЧАСНИЙ СТАН БДЖІЛЬНИЦТВА. ШЛЯХИ РОЗВИТКУ"

Дата: 29.02.2024 08:45

28 лютого 2024 року на базі ВСП "Путивльский фаховий коледж СНАУ" відбувся семінар на тему "Сучасний стан бджільництва. Шляхи розвитку".

З вітальним словом до присутніх звернувся директор закладу Віктор ХЯРМ, який наголосив на важливості галузі бджолярства в структурі економіки регіону. Питання реєстрації, ветеринарно-санітарного огляду пасіки висвітлив представник Держпродспоживслужби Олександр ГОНЧАРОВ. Правила розміщення пасік, комунікації бджолярів з місцевою владою і землекористувачами, вимоги законодавства щодо обробітку с/г рослин засобами захисту, нагадав спеціаліст відділу захисту рослин Валерій ГУТНИК. Активну участь у дискусії брав спеціаліст відділу доходів та економічного розвитку Путивльської міської ради Олександр НОВІКОВ. Про діяльність ГО "Бджільництво Путивльщини" у 2023 році та плани на 2024 рік доповів голова організації Олександр ТЕЛЬОНКОВ.

Зустріч була корисною і конструктивною, результатом якої є ряд прийнятих рішень, спрямованих на розвиток галузі.