Фінансове управління

ШАНОВНІ БДЖОЛЯРІ

З 09 по 20 червня 2022 року ТОВ «Сейм-Агро» буде проводити обробку посівів озимої пшениці препаратом Ориус (діюча речовина тебуконазол 250 г/л) – 0,5 л/га, Борна кислота 0,25 кг/га, Разит Alfa Smart Agro(діюча речовина імідалпрокрид 140 г/л, ацетаміприд 160 г/л, альфа-циперметрин 100 г/л) на території Бобинського та Чорнобривкинського старостинських округів Путивльської об’єднаної територіальної громади.

11:23:57 08.06.2022

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Постановою КМУ від 3 травня 2022 р. № 523 «Деякі питання надання суб’єктам господарювання допомоги в рамках програми міжнародної технічної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» затверджено порядок подання заяви суб’єктами господарювання в електронній формі та умови надання допомоги.

15:16:53 16.05.2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Запрошуємо вас долучитися до анкетування з питань реалізації в області всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги», яка спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і залучення ресурсів для вирощування продуктів харчування задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

14:43:38 16.05.2022

ЩОДО СПЛАТИ ПОДАТКІВ

До уваги підприємців у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» від 15.03.2022 року передбачено можливість не сплачувати єдиний податок для І-ІІ групи з 01 квітня 2022 року та не заповнювати декларацію платника єдиного податку. Але враховуючи, що не зважаючи на введення військового стану на території громади підприємницька діяльність продовжується здійснюватися та відповідно отримувати доходи. З метою забезпечення життєдіяльності громади просимо підприємців, які фактично працюють та мають можливість сплачувати податки до бюджету громади. Адже державою на даний час не передбачені компенсації втрат доходів, які виникли в результаті встановлених пільг зі сплати податків.

11:49:04 23.03.2022

ПРОФІЛАКТИКА ОТРУЄННЯ БДЖІЛ

За ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України було проведено онлайн-нараду щодо заходів профілактики отруєння бджіл.

10:16:14 18.02.2022