Фінансове управління

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "ЯРОСЛАВНА" ПОВІДОМЛЯЄ

З 09 вересня 2023 року буде проводитися обробіток соняшника на території Рев’якинського старостинського округу (с.Козаче, с.Малушине, с.Сімейкине) та Волокитинського старостинського округу Путивльської об’єднаної територіальної громади.

11:22:21 08.09.2023

АРТЕМ СНЄЖКО: ДІЄВИЙ КРОК НА ШЛЯХУ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ - ОБОВ'ЯЗКОВЕ ВИКОРИСТАННЯ РЕЄСТРАТОРІВ РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ

Навіщо взагалі запроваджувати повну фіскалізацію малого бізнесу, вимагати від платників єдиного податку використання касових апаратів? Чи вигідне впровадження РРО/ПРРО і легальному бізнесу і пересічному громадянину?  Навіщо ФОПам касовий апарат «у смартфоні»? Чи на часі це під час війни?

14:41:26 30.08.2023

MERCY CORPS ПРОДОВЖУЄ ПРОГРАМУ ПІДТРИМКИ ДРІБНИХ ФЕРМЕРІВ

Мешканці та внутрішньо переміщені особи (ВПО), які проживають у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях, можуть подати заявку на отримання грантів до 1 500 доларів США на розвиток своїх господарств.

08:57:18 11.08.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою підвищення обізнаності громадян щодо небезпечності сказу для тварин та людей, а також інформування стосовно профілактики сказу – здійснення щорічної вакцинації домашніх тварин Держпродспоживслужбою розроблено матеріали для інформаційної кампанії «Щорічне щеплення домашніх тварин – дієвий засіб профілактики сказу», які доступні для ознайомлення за посиланням: https://bit.ly/3P3B9M0.

16:46:05 10.08.2023

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

3 1 січня 2022 року суб’єкти господарювання, які працюють у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зокрема, приватні підприємці та фізичні особи-підприємці 2-4 групи, мають зареєструвати реєстратори розрахункових операцій (PPO).

17:08:21 08.08.2023

УВАГА! ФЛЕШМОБ «ВРОЖАЙ_НЕСКОРЕНИХ»

Уже дозрівають перші врожаї, і Програма USAID АГРО та ВАГ запрошують всіх, хто отримав насіння в межах цієї ініціативи, взяти участь у фото флешмобі #Врожай_нескорених.

10:31:48 01.08.2023

ПРО ПРОГРАМУ ПІДТРИМКИ

В межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, започаткованої Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) для посилення продовольчої безпеки, Програма USAID АГРО спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України надасть аграріям добрива.

11:33:07 14.07.2023

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ

Державна податкова служба України розмістила на вебпорталі роз’яснення щодо положень закону від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ про звільнення, в тому числі через потенційну загрозу забруднення вибухонебезпечними предметами, від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно, щодо загальної можливості для платників податків, зокрема з боку приватних підприємств, без визначення територій, порядку та інших критеріїв подавати повідомлення про можливість/неможливість сплачування податків.

11:08:22 12.07.2023