Фінансове управління

ШАНОВНІ БДЖОЛЯРІ

Приватне підприємтсво "КАРЛА МАРКСА-2" повідомляє, що з 16 травня по 16 червня 2023 року на території Чорнобривкинського, В’язенського, Рев’якинського та Зінівського старостинських округів Путивльської громади та Князівського, Линівського, Юр’ївського та Мачулищанського старостинских округів Новослобідскьої громади буде проводити обробку посівів соняшнику та сої проти бур’янів препаратами:

11:31:21 16.05.2023

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ - ВЛАСНИКІВ ВРХ

Конотопською районною державною лікарнею ветеринарної медицини, починаючи з травня 2023 року, на території Конотопського району спеціалістами ветеринарної медицини проводиться диспансерізація ВРХ приватного сектору в населенних пунктах району.

11:28:33 09.05.2023

ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ І ОРГАНІЗАЦІЙ УСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ

Повідомляємо, що визначення шкоди та збитків підприємств, установ і організацій, завданих внаслідок збройної агресії російської федерації, здійснюється відповідно до процедури та Порядку, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 326 (зі змінами), та Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам і організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв'язку зі збройною агресією російської федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності, затвердженої спільним наказом Міністерства економіки України та Фонду державного майна України від 18.10.2022 № 3904/1223, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 грудня 2022 р. за № 1522/38858.

11:37:20 11.04.2023

ДО УВАГИ АГРАРІЇВ

Із 17 по 31 березня 2023 року в системі Державний аграрний реєстр триватиме прийом заявок від малих агровиробників на отримання насіння кукурудзи бренду DEKALB на приблизно 15 тис. га.

12:09:10 20.03.2023

ЗА ПРОГРАМОЮ USAID НЕВЕЛИКІ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКИ ЗМОЖУТЬ ОТРИМАТИ ДОБРИВА ТА НАСІННЯ СОНЯШНИКА

З 1 березня 2023 року невеликі агровиробники зможуть отримати добрива для ярих і озимих культур та насіння соняшника завдяки проєктові, що впроваджується Програмою USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) в співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України. Заявки приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 14 березня 2023 року. Проєкт здійснюється в межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, започаткованої Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

08:07:28 03.03.2023

ФАО ЗАПРОШУЄ МАЛИХ ФЕРМЕРІВ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ НАСІННЄВОГО МАТЕРІАЛУ

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про початок збору заявок на отримання насіння ярих культур (пшениця, ячмінь, горох) для підтримки малих фермерів у прифронтових областях у межах програми реагування Організації для України у 2023 році. Подати заявку на отримання підтримки у межах програми необхідно через Державний аграрний реєстр (ДАР).

14:34:39 01.03.2023