Управління Служби безпеки України в Сумській області

У ПАРЛАМЕНТСЬКІЙ АСАМБЛЕЇ НАТО ОДНОСТАЙНО ВИЗНАЛИ ЗЛОЧИНИ РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ ГЕНОЦИДОМ, А ТЕРОРИСТИЧНИЙ РЕЖИМ В РОСІЇ – РАШИЗМОМ…

Парламентська асамблея НАТО визнала злочини Російської Федерації проти України геноцидом, а терористичний режим в РФ - рашизмом.

11:14:41 25.05.2023

ОЛЕКСІЙ РЕЗНІКОВ, МІНІСТР ОБОРОНИ УКРАЇНИ, ОЗВУЧИВ ОЧІКУВАННЯ УКРАЇНИ ВІД САМІТУ НАТО: НАША КРАЇНА ХОЧЕ ОТРИМАТИ АЛГОРИТМ ЧЛЕНСТВА В АЛЬЯНСІ

Україні сформували перелік очікувань від саміту НАТО, який відбудеться у Вільнюсі 11-12 липня 2023 року. Зокрема, наша країна хоче отримати алгоритм членства в Альянсі.

14:36:22 08.05.2023

СБУ ПОВІДОМИЛА ПРО ПІДОЗРУ ВІЙСЬКОВОМУ, ЧИЇ ДІЇ ПРИЗВЕЛИ ДО ЖЕРТВ ТА ЗНИЩЕННЯ ТЕХНІКИ ПІСЛЯ ОБСТРІЛУ АЕРОДРОМУ «КАНАТОВЕ» НА КІРОВОГРАДЩИНІ

За матеріалами Служби безпеки України повідомлено про підозру військовослужбовцю, колишньому виконувачу обов’язків командира однієї із частин Сил спеціальних операції, Роману Червінському. Як свідчать матеріали слідства, його самовільні дії призвели до ракетного обстрілу ворогом аеродрому «Канатове» у Кіровоградській області влітку 2022 року.

17:29:41 21.04.2023