Управління Служби безпеки України в Сумській області

СБУ ЗАТРИМАЛА В ОДЕСІ РОСІЙСЬКОГО ІНФОРМАТОРА, ЯКИЙ ХОТІВ «ЗЛАМАТИ» ТЕЛЕФОН ВІЙСЬКОВОЇ ЗСУ ЗАДЛЯ РОЗВІДДАНИХ

Контррозвідка Служби безпеки затримала в Одесі прихильника рашизму, який шукав «виходи» на російські спецслужби, щоб «зливати» їм інформацію про українських захисників.

11:31:59 13.09.2023

ВИБОРИ В РФІЇ

"Выборы 10 сентября. С собой иметь паспорт и справку о негодности в армию, либо получишь путевку на СВО"

16:47:20 10.09.2023

ЛІТО. СБУ. 2023.

І хоча за календарем гаряча пора вже минула, ми не припинимо влаштовувати яскраву бавовну окупантам до повної Перемоги. Нехай їм буде спекотно.

13:24:34 03.09.2023

РФ — АРМІЯ ПЕДОФІЛІВ

Нашій редакції надіслали доступ до сторінки ВК та пошти окупанта армії РФ — Корсукова Сєргєя Борісовіча.

14:58:10 31.08.2023

УКРАЇНСЬКІ ХАКЕРИ ВКОТРЕ НАГАДАЛИ ЗВИЧАЙНИМ РОСІЯНАМ, ЩО З НИМИ БУДЕ У РАЗІ ЇХ МОБІЛІЗАЦІЇ ТА ХТО ЇХ СПРАВЖНІЙ ВОРОГ

Українські хакери вкотре нагадали звичайним росіянам, що з ними буде у разі їх мобілізації та хто їх справжній ворог, який ховаючись в кремлівських застінках, свідомо заганяє їх у бідність, залежність, а потім в могилу для задоволення своїх амбіцій та збереження влади.

12:48:13 25.08.2023