Управління Служби безпеки України в Сумській області

СБУ ЗАТРИМАЛА У СЛОВ’ЯНСЬКУ ІНФОРМАТОРКУ РФ, ЯКА З ВІКНА ВЛАСНОЇ ОСЕЛІ ШПИГУВАЛА ЗА ПЕРЕМІЩЕННЯМ ТЕХНІКИ ЗСУ

Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одну ворожу коригувальницю на Донеччині. Зловмисниця намагалась виявити у Слов’янську локації Сил оборони України та навести по них російські удари.

16:27:57 19.09.2023

СБУ ЗАТРИМАЛА У ДНІПРІ АГЕНТА ФСБ, ЯКИЙ ВИДАВАВ СЕБЕ ЗА ВІЙСЬКОВОГО, ЩОБ БЕЗПЕРЕШКОДНО ШПИГУВАТИ ЗА ЗСУ

Контррозвідка Служби безпеки провела багатоетапну спецоперацію, у результаті якої затримала «на гарячому» агента фсб у Дніпрі. Він збирав розвіддані про переміщення підрозділів ЗСУ, які задіяні у контрнаступі на східному фронті.

16:47:11 18.09.2023

СБУ ВИКРИЛА У КИЄВІ ЕКСАДВОКАТА, ЯКИЙ «ПРАЦЮВАВ» НА ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ «ВАГНЕРА» І ЗАКЛИКАВ ЗАХОПИТИ ВЛАДУ В УКРАЇНІ

Кіберфахівці Служби безпеки викрили у Києві колишнього адвоката, який публічно закликав до насильницького захоплення державної влади в Україні. Його ворожу агітацію підхоплювали інтернет-ресурси спецслужб рф, щоб розхитати обстановку в нашій державі і деморалізувати українських воїнів на фронті.

16:18:12 14.09.2023

СБУ ЗАТРИМАЛА В ХЕРСОНІ ВОРОЖУ КОРИГУВАЛЬНИЦЮ, ЯКА ПРАЦЮВАЛА НА ДЕПУТАТА ДЕРЖДУМИ РФ

Кіберфахівці Служби безпеки затримали в Херсоні інформаторку депутата держдуми рф Ігоря Кастюкевича, якого кремль призначив одним з «кураторів» тимчасово окупованої частини регіону.

13:38:54 14.09.2023

СБУ ПРОВОДИТЬ РЕЙДИ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ РАДІАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ ЧЕРЕЗ ПРОВОКАЦІЇ РФ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ «БРУДНОЇ» БОМБИ

Контррозвідка Служби безпеки разом із іншими представниками Сил оборони здійснює масштабні рейдові перевірки стану радіаційної безпеки по всій території України. Такі заходи обумовлені постійними погрозами та провокаціями з боку кремля щодо використання «брудної» бомби.

16:41:27 13.09.2023