Податкова служба інформує

ЗВІЛЬНЕНО ВІД СПЛАТИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ І ЄДИНОГО ВНЕСКУ

Головне управління ДПС у Сумській області повідомляє, що Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», передбачені пільги для фізичних осіб – підприємців (ФОП) платників єдиного податку першої групи.

13:11:54 07.05.2021

ЛІЦЕНЗУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ З ПРОДАЖУ ПІДАКЦИЗНИХ ТОВАРІВ

Головне управління ДПС у Сумській області  нагадує, що з 01 січня 2021 року органом ліцензування оптової торгівлі спиртом етиловим,  спиртовими дистиляторами, алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідин, що використовуються в електронних  сигаретах і пальним визначено територіальні органи ДПС.  Для отримання зазначених ліцензій на території Сумської області необхідно звертатися до Головного управління ДПС у Сумській області за адресою м. Суми, вул. Іллінська, 13.

13:08:22 07.05.2021

ЄДИНИЙ РАХУНОК: ВЖЕ СПЛАЧЕНО 200 МЛН ГРИВЕНЬ

Згідно повідомлення Пресслужби Державної податкової служби України з початку року єдиний рахунок для сплати податків використовують 2 тис. осіб. Вони вже сплатили понад 200 млн гривень.

13:06:37 07.05.2021

ЯК ОТРИМАТИ ВИТЯГ З РЕЄСТРУ НЕПРИБУТКОВИХ УСТАНОВ?

Головне управління ДПС у Сумській області інформує, відповідно до пп.12 ¹ п. 12 Порядку  ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року N 440 (зі змінами) неприбуткова організація може звернутися до контролюючого органу із запитом про отримання витягу з Реєстру.

13:40:36 30.04.2021

ПОРУШЕННЯ ТОРГІВЛІ АЛКОГОЛЕМ ТА ТЮТЮНОМ

Протягом 2021 року територіальними підрозділами ДПС проведено 6461 фактичну перевірку суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову/роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. За їх результатами застосовано штрафних (фінансових) санкцій на суму близько 503,2 млн грн, до адміністративної відповідальності притягнуто 1674 особи. Також анульовано 1299 ліцензій, виявлено 10 підпільних виробництв підакцизних товарів, у 82 випадках ініційовано вилучення контрафактної продукції на суму 104,3 млн гривень.

13:38:25 30.04.2021

БУДЬТЕ УВАЖНІ! «ПОДАТКОВІ» ШАХРАЇ!

Головне управління ДПС у Сумській області попереджає платників податків про можливі випадки шахрайства ніби-то від імені працівників Головного управління ДПС у Сумській області.

13:34:12 30.04.2021

З ПОЧАТКУ РОКУ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ НАДІЙШЛО ПОНАД 182 МЛН ГРН ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

За оперативними даними Головного управління ДПС у Сумській області поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 360 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 14 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

16:05:05 26.04.2021

РОЗРАХУНОК НА АЗС/ГАЗС ЧЕРЕЗ РРО – ДОДАТКОВІ КОШТИ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.2021 № 232 затверджено «Порядок зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування».

16:03:37 26.04.2021

НА СУМЩИНІ ВИКРИТО СПЛАТУ ПОДАТКОВИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ

Головне управління ДПС у Сумській області інформує, що підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Сумській області спільно з Головним управлінням ДФС у Сумській області виявлено факти умисної несплати  податків суб'єктом господарювання.

16:02:48 26.04.2021