Податкова служба інформує

ВІДПОВІДАЛЬНА ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ В ПИТАННІ ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ

З початку 2021 року триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних торік. Станом на 01.04.2021 по області  громадяни подали 3201 декларацію про майновий стан і доходи. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість поданих декларацій збільшилась на 1677  (майже у два рази). Із загальної кількості - 2726 обов’язкових декларацій та 475 декларацій для отримання податкової знижки.

14:35:26 09.04.2021

ДЛЯ ТОРГІВЛІ ПАЛЬНИМ НА ПЕРЕСУВНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ ЗАСІБ ЛІЦЕНЗІЯ НЕ ВИДАЄТЬСЯ

Головне управління ДПС у Сумській області інформує, що ліцензія на право оптової чи роздрібної торгівлі пальним видається суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) на місце оптової чи роздрібної торгівлі пальним, а за відсутності місць оптової торгівлі пальним – за місцезнаходженням суб’єкта господарювання.

09:34:32 02.04.2021

ОПЕРАЦІЯ «СЛУЖБОВА ВИДАЧА» ПРИ ВИКОРИСТАННІ РРО/ПРРО

Головне управління ДПС у Сумській області акцентує увагу, що відповідно до ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265) фіскальний звітний чек – документ встановленої форми, створений у паперовій та/або електронній формі реєстратором розрахункових операцій (далі – РРО) або програмним РРО (далі – ПРРО), що містить дані денного звіту, під час створення якого інформація про обсяг виконаних розрахункових операцій заноситься відповідно до фіскальної пам’яті РРО або фіскального сервера контролюючого органу.

09:33:15 02.04.2021

ЗАКЛИКАЄМО ВЗАЄМОДІЯТИ З ПОДАТКОВИМИ ОРГАНАМИ БЕЗ ЗАЙВИХ ТРУДНОЩІВ

Головне управління ДПС у Сумській області акцентує увагу платників, що однією з популярних послуг, якою активно користуються платники податків, є безкоштовна розсилка на їх електронні скриньки інформації щодо останніх змін в законодавстві, термінів сплати податків, інформаційних листів ДПС тощо.

09:30:48 02.04.2021

ЗРОСЛА СПЛАТА ЄДИНОГО ПОДАТКУ

Протягом січня – лютого 2021 року, особи, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Сумщини майже 187,0 млн грн єдиного податку. Це на 1,9 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року. Зокрема, фізичні особи єдиного податку сплатили  127,5 млн  грн,  юридичні особи – 59,5 млн гривень.

17:01:53 26.03.2021

НА СУМЩИНІ ТРИВАЮТЬ ФАКТИЧНІ ПЕРЕВІРКИ МІСЦЬ РЕАЛІЗАЦІЇ АБО ЗБЕРІГАННЯ ПАЛЬНОГО

Впорядкування ринку палива, очищення його від тіньових ділків дуже важливо з точки зору розвитку конкуренції, зниження цін для споживачів, наповнення бюджету країни, розвитку інфраструктури та безпеки громадян.

16:59:39 26.03.2021